Karadeniz Pet

Kuşumun sizce nesi var

Ecrin

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar ilkkez bir kuş besliyorm ve kuşumu aldığımdan beri sitedeki bir çok konuyu okudum baya yardımlarınız oldu kuşumu kendime alıştırmakta.Ben kusu aldığımda 1 aylıktı su an 2 aylık.Bugün kafesten çıkmak için çok uğrastı butun gün kafesin kapısından inmedi ve sürekli kanat çırptı.işlerim vardı çıkmasını istemedim.Akşam sekiz gibi çıkardım hiç hali yok iki ayagının üstünde duruyor ama yürürken gagasından yardım alarak kendini çekiyor.sırtına asla dokundurmazdı dokunca sesi çıkmıyor çok hızlı nefes alıp veriyor.ve oturup kafasını sanki koyacak yer arıyor gibi uzatıyor .gripmi ayağındamı sıkıntı var anlayamadım.gerçekten çok canım sıkkın sizce nesi var ne yapmam lazım.

Fotoğrafını yakından bi atarmisin ve nefes alırken ses hırıltısı varmi

Suan tunekte ayakta ayakta durabiliyor yazdigimdaki gibi ama yürürken gagasindan guc aliyor

Ekli dosyalar

• 20170223_015045.jpg
    20170223_015045.jpg
    398.1 KB · Görüntüleme: 21
  • 20170223_015045.jpg
    20170223_015045.jpg
    398.1 KB · Görüntüleme: 18
Yemini yiyip suyunu icsin sorun olmaz sanirsam ama hem yiyip içip boyle yaomaya devam ederse bi veterinere goturmende fayda var bir kaç gün gözlemle

Yem yiyor su içiyor ucuyorda cikinca ama biyere kondugu an baygin gibi oluyor.
Cok tesekkur ederim size biraz olsun sakinlestim. ornitofobim vardi aylarca uğraştım yenmeye ve hediye geldi kuşum. Birgun bir kusa bukadar alisip hasta diye basinda bekleyeceğim hic aklima gelmezdi.

Dışarda haraketsizse ishali olabilir bi dışkısına bak boyle mi ?

Ekli dosyalar

• IMG_20170222_195009.jpg
    IMG_20170222_195009.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 12
Halsizlik varsa vitamin verebilirsin

Bugun aldim vitamin suyuna damlattim düne göre iyi gibi ishali yok sanırım cok sulu bulaskan degil diskisi

Eger ishalse ishalini kesmek icin ne yapiyoruz arkadaşlar

Geri