Karadeniz Pet

kuşumun sorununu çözecek birilerini arıyorum

mustafa46

Yeni Üye
bır haftadır bu şekilde kuşum
IMAG0442.jpg

dışkı fotorafları attgım resımdede mevcut ıshal değil..tellere ucuyor kafesın ustunde ters baş aşağıda duruyor..ama tunege geldimi bu şekilde

Net görülmüyor dışkı, direkt dışkıyı çeker misiniz? Uzaktan çekip kamerayı yakımlaştırmayın görüntü kalitesi düşük oluyor, yakına gidip dışkıyı odağa alarak çekin. Sürekli kabarık halde değilse arada baş aşağı bu şekilde bakıyorsa sorun olmadığını düşünüyorum.

kuşlar evde ben ıs yerındeyım akşam çekebilirim ancak..eger tlfn whatsapptan ıletşim kurarsak videosunuda atabılrıım sıze sabah çekmıştım..genelde bu şekilde baş aşağıda duruyor..normlade dişiyle ugrasırdı ama artık hıc kımıldamıyor yerınden

Videoyu buraya atın bakalım. Sürekli kabarık ve durgunsa hastalık söz konusu olabilir.

Akşama kuşun dışkı fotoğrafını bekliyoruz. Üyelerle bakarız.

Akşama dışkı fotoğrafını atın. Kuşun fotoğrafını yakından çekin onu da atın.

ama kafeste iki kuş var şuan..sabah baktıgm tunekte durmuyordu yere ınmıstı sankı ayaklarında derman yok gıbı dık durmuyor ustune yatıyor ayaklarının ama yanında yaklasınca tellere konuyor tunege cıkıyor

Diski fotografina gore kus ishal.patates haslayin yagsiz ve tuzsuz olsun suluguna da 4 5 damla elma sirkesi.

kafasını yere doğru eymesı ondanmı kaynaklanıyor ilk resme bakarsanız görürsünüz

Kafes için ızgara alın. Kuşların vücudunun dışkıyla temas etmemesi sağlık açısından önemli. Sularını günlük değiştirin. Kafeste kalamar kemiği yok, kalamar kemiğinden alın. Elma, armut gibi meyvelerden verin.

Geri