Karadeniz Pet

Kuşumun üzerine bastım

Misal-

Yeni Üye
Herkese merhaba , 4 gün önce yanlışlıkla kuşumun üzerine bastım . Hemen veterinere gittim sonra içim rahatlasın diye başka bir veterinere gittim. Şükür kırık yok ama kanadımız düştü.vitaminli ilaç verdi 2 hafta kullanın dedi.kafes detaylarını anlattı ne yapmamız gerektiğini.ayağı içinde krem kullanıyorum. Ben gördükçe içim parçalanıyor duygularımı ifade edecek tek cümle perişanım. Kuşumun artık sesi çıkmıyor ötmüyor. Çok fazla konuşan kuşum sessiz.Bu düşük kanadımız iyileşirmi? Başına gelen var mı ? Kuşumuzla çok yakındık ,bugün benden korkmaya,kaçmaya başladı şimdi dahada çok üzülüyorum. Tekrar eskisi gibi olurmu? Kuşumu kafese alıştırmadım şimdi kafeste kalırsa daha kötü olurmu psikolojisi . Yardımcı olursanız sevinirim.teşekkürler.

Strese girmiştir. İlginizle ve sevginizle güvenini geri kazanabilirsiniz. Yumurta maması yapın.(bir günden fazla kafeste durmasın bozulur) kalamar kemiği olsun kafeste hatta kalamar kemiği parçalarını mamaya katabilirsiniz. Taze meyve sebze ile vitamin sağlayın.

Geri