Karadeniz Pet

Kuşumun yaşı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BirdLover<3

Yeni Üye
Merhabalar ben bugün eğitmek için yavru bi erkek aldım anlıyorum kuşlardan ama benimki biraz kafamı karıştırdı çünkü daha gagası siyah yani en fazla 2aylık ama bi yanda gözündeki halka yavaş yavaş belirginleşmeye başlamış 4aylık gibi duruyor.
Kuş genel olarak küçük yani duruşu 2aylık gibi ama gözü tam sipsiyah değil yakından bakınca etrafı grileşmeye başladığı az da olsa belli oluyor .

Bazi kuşlarda o şekilde olabiliyor. Gagası siyah ama göz irisi beligin. Genetikle alakalı diyelim

Offf 2 ay icin mi bu muhabbet bence takinti olmus sizde baska yapacak isiniz derdiniz tasanis yokmu gercekten icten uzulerek soyluyorum heralde gecim derdinis yok buarada :) Yaani demek istedigim yasik zaten bence 4 olsun annesiyle arkadaslari kardesleriyle fazla vakit gecirsin diyceginise 2 ay a takilmissinis :)
Neyse burdan bakin ltfn :) 2 ay ne farkeder :) Bence 2 aydan da ufak olabilir :) Saglikli uzun omurlu olsun :) Sizinle olsun daldari verin :) Kus mamasi yada haslanmis yumurtadan ev yapimi kus mamasi yapin vb :) Umarim bu kadar takintiyla egitcem diye sora pahaliya kar amaciyla cancagizi satmassinis kafesiyle :)

Offf 2 ay icin mi bu muhabbet bence takinti olmus sizde baska yapacak isiniz derdiniz tasanis yokmu gercekten icten uzulerek soyluyorum heralde gecim derdinis yok buarada :) Yaani demek istedigim yasik zaten bence 4 olsun annesiyle arkadaslari kardesleriyle fazla vakit gecirsin diyceginise 2 ay a takilmissinis :)
Neyse burdan bakin ltfn :) 2 ay ne farkeder :) Bence 2 aydan da ufak olabilir :) Saglikli uzun omurlu olsun :) Sizinle olsun daldari verin :) Kus mamasi yada haslanmis yumurtadan ev yapimi kus mamasi yapin vb :) Umarim bu kadar takintiyla egitcem diye sora pahaliya kar amaciyla cancagizi satmassinis kafesiyle :)
1 sorudan kişilik analizi yaptınız bu kadar ön yargılķ olmayın :)
2aylık olmasını istiyorum çünkü daha kolay eğitilir.
Tabiki de satmayacağım hatta eğitimli kuşu satanlara da karşıyım :)

1 sorudan kişilik analizi yaptınız bu kadar ön yargılķ olmayın :)
2aylık olmasını istiyorum çünkü daha kolay eğitilir.
Tabiki de satmayacağım hatta eğitimli kuşu satanlara da karşıyım :)
Kendim için eğiteceğim ve çok güzel zamanlar geçiriceğiz mavişimle😍

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri