Karadeniz Pet

Kuşun Kanadında şişlik

Önce kuşu besleyin mutlaka dediğim şekilde ve iistanbulda 7/24 açık olan bir veteriner bulup suphamezatine alın mutlaka. Bu gün ilacı vermek zorundasınız yoksa kuş gitti gidicek....

Kuşun durumu çok kötü, Recai kullanmamı söyledi bende devam ettim, kuşa mama yaptım ama yemiyor zorla vermeye çalışıyorum
Baytrili kullanin deme sebebim sulphamezathine bulamadığınız için dedim.belki faydasi dokunur diye.kullanmayin baytrili

4-5 tane veteriner gezdim bulamadım, yine bir kontrol edeyim

Google'a istanbulda 7 24 açık veteriner diye aratın çıkan veterinerleri önce telefonla arayıp sorun sulphamezatine varmı diye? Bir tanesinde illaki vardır bulunmayacak bir ilaç değil...

Olduğunu söylediler, Şimdi almaya gideceğim, Yarın sabahta kuşla beraber gideceğim kuşlarla bilgisi olan biri olduğunu söylediler

Şu kritik durumu atlatsında sonra istediğin veterinere götürürsün. Şuanda acil olarak sulphamezatine kullanması gerekiyor. İlacı aldığında suluğuna 6-7 damla damlat ve karıştır. Ekstra olarakta şişeyi iyice çalkalayıp ilaçtan sade bir şekilde kuşun ağzına bir damla damlat. Damlatmak için çay kaşığını kullanabilirsin...

Şu kritik durumu atlatsında sonra istediğin veterinere götürürsün. Şuanda acil olarak sulphamezatine kullanması gerekiyor. İlacı aldığında suluğuna 6-7 damla damlat ve karıştır. Ekstra olarakta şişeyi iyice çalkalayıp ilaçtan sade bir şekilde kuşun ağzına bir damla damlat. Damlatmak için çay kaşığını kullanabilirsin...
k vitamini takviyesi yapılması da iyi olurmuş. Doğrumudur ?

Arkadaşlar Pamuk tam veterinerin önüne geldiğimde son nefesini verdi..
Yardım etmeye çalışan herkese çok teşekkürler...
Çok üzgünüm şuan

Arkadaşlar Pamuk tam veterinerin önüne geldiğimde son nefesini verdi..
Yardım etmeye çalışan herkese çok teşekkürler...
Çok üzgünüm şuan
ah yavrum benim ya mavişimde aynı böyle ayakları felç olduktan bi gün sonra öldü. Çok üzgünüm başınız sağolsun :(

Kuş hastaliklara yakalandığında yumurtlama dönemindeydi, Bağışıklığı çok zayıftı hepsi çok kötü döneme denk geldi :(

Geri