Karadeniz Pet

Kuşun vitaminli suya alışması

andevichos

Yeni Üye
1,5 yaşındaki erkek muhabbet kuşuma bayağıdır her gün suyunu değiştirip 5 damla beaks multivitamin koyuyorum. Şimdi yeni aldığım vitamine göre gün aşırı (15 günde 1) koymam gerekiyor, kuşum vitaminli suya alışıp normal suyu içmemezlik yapar mı?

Hayır öyle bi şey olmaz tam tersi olursa olur ama susadığı için mecburen içicektir ne koyarsanız

Vitamin Yerine Azıcık Sirke vsde Konabilir Bence.Vitaminden Hiç Verim Alamadım Şimdiye Kadar :D

Bence doğru vitamini kullanmadınız. Sirke limon vs konulmaması gerekir bence konulsa bile vitamin yerine geçmez
2 dükkana ayrı ayrı sordum ettim aldım ama nafile. zaten kuş ceyranda filan kalırsa direk gidiyor :D vitamin tak yetişti etti derken hiç yetişemedım ha şuda olabilir belki vitamin diye suda vermiş olabilirler

2 dükkana ayrı ayrı sordum ettim aldım ama nafile. zaten kuş ceyranda filan kalırsa direk gidiyor :D vitamin tak yetişti etti derken hiç yetişemedım ha şuda olabilir belki vitamin diye suda vermiş olabilirler
Zaten olası bir hastalıkta vitamin değil ilaç kullanılması gerekiyor, vitaminlerin üstünde de ilaç olmadığı yazıyor

Geri