Karadeniz Pet

Kuyruk asagi yukari hareket ediyor (videolu)

fizaburak

Yeni Üye
sebebi nedir arkadaslar

ne hastaligi hocam astim mi solunum mu cozemedim. bunun icin hipradoxi ilac aldik ayrica. etki eder mi bilmiyorum

ne hastaligi hocam astim mi solunum mu cozemedim. bunun icin hipradoxi ilac aldik ayrica. etki eder mi bilmiyorum
veteriner zaten hasta diye vermiş ilaci sıkıntı değil kullanmaya devam et. hasta oldugu için oyle hareketler yapıyor.

Ben bu kuşu hatırlıyorum. Astım da solunumsal problem zaten. Solunum sisteminin bir organının hastalanmasının bir çeşidi de astım oluyor. Veteriner teşhise dayalı ilaç verdiyse ilacı kullanın.

Benim kuşumda ayni hareketi yapiyor agzini sapirtadiyor ses cikariyor bu arada kusunuz iyilestimi ?

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benim kusum geldiginden beri boyle 1 ay oldu gunduz hareketli otuyor oynuyor geceleri farkediyorum odamda durdugu icin umarim ciddi degildir.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

benim de ayni hocam gunduzleri pek farkedilmiyor ama geceleri yatacakken sesini duyuyorum , burundan nefes almaya calisiyor tiz bi ses geliyor burnundan . uyurken ara sira uyanip agxini sapirdatip geri yatiyor. ama kuyruk sallama ve bahsettigim olaylar geceleri cok belli oluor

Geri