Karadeniz Pet

Kuyruk hareketi ne belirtisi olabilir?

İlacı kullanacağım dozu enjektör de kalem ile işaretledi. Suyuna katarak her gün değiştirerek Bunu o şekilde kaç gün kullanıyım?

7 güne tamamlayabilirsiniz.
Merhaba daha önce yüklemiş olduğum video da ki gibi kuyruk atması devam ediyor. Tamamen bitmediği gibi azalma dahi olmadı.
Yalnız çoğalmadı gibi de. Hareketli kuşum hasta gibi değil ama sadece kuyruk atması var. Başka ilaç kullanmayım değil mi biraz daha zamana birakıyım.

Merhaba daha önce yüklemiş olduğum video da ki gibi kuyruk atması devam ediyor. Tamamen bitmediği gibi azalma dahi olmadı.
Yalnız çoğalmadı gibi de. Hareketli kuşum hasta gibi değil ama sadece kuyruk atması var. Başka ilaç kullanmayım değil mi biraz daha zamana birakıyım.
Biraz zamana bırakın ciddi sorun teşkil etmiyor ise ileride ilaç önerisi yaparsak farklı bir etken maddeli ilaç kullanımı öneririz.

Kuşum da hala devam eden kuyruk atması var ve çoğaldığını fark ettim

Levadoks tedavisi uygulamıştım ilaç hala evde duruyor aynı ilaç ile bir tedavi daha uygulamamın faydası olur mu sizce? Yoksa başka bir ilaca mı geçiş yapıyım

Levadoks tamamen çözücü bir etki göstermedi ise farklı bir ilaç kullanmak daha sağlıklı olur
7 gün kullanmıştım ama fayda sağlamadı.
Başka bir ilaç ismi söyler misiniz yasaklardan sonra alıyım kullanırım.

Geri