Karadeniz Pet

Lokum izin vermiyor limon yem yesin 😁

Ayşenur.lokum

Paylaşımcı Üye
Merhabalar arkadaşlar 2 tane muhabbet kuşum var.Limon dışı, lokum erkek. Yaklaşık olarak 4 aydır birlikte yaşıyorlar limon 8 aylık lokum 1 yaşında.kafese mama ,yulaf falan koyuyorum lokum yiyor limon da yemek istiyor limona kızıyor istemiyor yemesini o da ciğer bekleyen kedi gibi bekliyor yanı başında .Sonra lokumun yemesi bitiyor limona yulafın kabukları kalıyor yine yulaf koyuyorum bu sefer lokum yine geliyor yiyor .Bu olay için 2 mamalık yapıyorum dışı yine lokumun yanına gidiyor onu izliyor 😁😁 arkadaşlar yulaf örneği verdim her gün yulaf vermiyorum tüy zamanındayken veriyorum .

Merhabalar arkadaşlar 2 tane muhabbet kuşum var.Limon dışı, lokum erkek. Yaklaşık olarak 4 aydır birlikte yaşıyorlar limon 8 aylık lokum 1 yaşında.kafese mama ,yulaf falan koyuyorum lokum yiyor limon da yemek istiyor limona kızıyor istemiyor yemesini o da ciğer bekleyen kedi gibi bekliyor yanı başında .Sonra lokumun yemesi bitiyor limona yulafın kabukları kalıyor yine yulaf koyuyorum bu sefer lokum yine geliyor yiyor .Bu olay için 2 mamalık yapıyorum dışı yine lokumun yanına gidiyor onu izliyor 😁😁 arkadaşlar yulaf örneği verdim her gün yulaf vermiyorum tüy zamanındayken veriyorum .
Yem yerken de lokum izin vermiyor. Lokum kafesteyken marul versem lokum yiyor ama limona versem benim elimi gagalıyor lokum ve limona saldırıyor sonra o yiyor 😁😁

3. kuş almaya ne dersin belki düzelir durum :D

3. kuş almaya ne dersin belki düzelir durum :D
annem çıldırır🤣🤣 arkadaşlar durum vahim ayrı kafeslere alıyorum yanyana bu sefer ikiside tellere yapışıyorlar.Limon yemek yesin diye lokumu uçuruyorum limon kendini yerden yere vuruyor kapıyı arıyor çıkmak istiyor.Gidiyor garibim lokum yem yerken yemliğin şeffaf yerinden yemleri görüyor gagalıyor sanıyor ki yedi .elle besleyim diyorum bu sefer lokum durmuyor vay efendim onu besledin beni beslemedin bana kızıyor çığlık atıyor😁😁😁🤣🤣

Biri yer biri bakar kıyamet ondan kopar 🤣🤣

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210409-211837_Gallery.jpg
    Screenshot_20210409-211837_Gallery.jpg
    446.6 KB · Görüntüleme: 12
Geri