Karadeniz Pet

Lütfen yardım edin!

UFUK ALICI

Yeni Üye
Arkadaşlar Malinua cinsi sarı kanaryam var sol ayağını çok az kullanıyor aşırı zorlanıyor ve dengesini sağlayamıyor lütfen ALLAH KURAN PEYGAMBER AŞKINA YARDIM EDİN ne yapacağım bilmiyorum çok seviyorum ve böyle ölsün istemiyorum lütfen yetkili bilen bir arkadaşımız yardım etsin :((((

Uzman birine göster tırnaklarında sorun olabilir

Uzman birine göster tırnaklarında sorun olabilir

Evimde sürekli vantilatör çalışıyor ve kanarya yetiştiricisi bir abi var ona gösterdim yumurta takviyeli yem verdi ve kuşun felç geçirmiş tüy dökümünü atlatırsa hastalığınıda atlatır dedi ama pek emin olamadım her şekilde araştırmak istedim yorumunuz içinde teşekkür ederim ek olarakda şunu söyleyeyim tatildeydim ve babam evde kanaryama bakıyordu bir ara çok kötü olmuş ayakta duramamış sonra iyileşmiş geçen cumartesi günüde tırnağını kestik ama damar felan kesmedik kanama felan olmadı ayrıyetten tırnağını kestikten 5 gün sonra bu olay gerçekleşti.

Geçmiş olsun inşallah iyileşir

Çok teşekkür ederim o benim can dostum tek neşe kaynağım ve çok seviyorum her gece dualar ederim dün gece kafesin dibinde boynunu aşağı eğmiş uyuyordu uyandırdım ve tüneğine koydum uyumadım bile o halini görünce çok şükür ki bu sabah biraz iyi annem suyu açtığında öttüğünü söylüyor ve sabahleyin banada sesleniyordu elimizden gelen her şeyi yapmaya çalışıyoruz. :(

Son düzenleme:
çok geçmiş olsun. kanaryalar çok narin kuşlardır. ben de yıllarca beslemiştim. evde onun bulunduğu odada sürekli vantilatör çalıştırdıysanız, sorunun kaynağı bu olabilir yüksek ihtimalle. vitamin ve ilaç desteğine devam edin ve kuşlardan anlayan bir veterinere gösterin derim ben. geç kalınırsa, atlatamayabilir.

çok geçmiş olsun. kanaryalar çok narin kuşlardır. ben de yıllarca beslemiştim. evde onun bulunduğu odada sürekli vantilatör çalıştırdıysanız, sorunun kaynağı bu olabilir yüksek ihtimalle. vitamin ve ilaç desteğine devam edin ve kuşlardan anlayan bir veterinere gösterin derim ben. geç kalınırsa, atlatamayabilir.

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM dediğim gibi elimden geleni yapmaya çalışıyorum umarım allahhın izni ile en kısa sürede iyileşecek öyle ümit ediyorum :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:36 -->-> Daha önceki mesaj 02:53 --

Arkadaslar kusumun durumu agirlasti yerinde duramiyor elimle yem yediriyorum allahim yarrabim burada bir tane veteriner var ona goturduk yapicak bisey yok dedi kus yetistiren bi abiye goturduk elinle besle ve su icir senin yapabilcegin yapacak bisey yok insallah yasar dedi allahim napmaliyim