Karadeniz Pet

M.kuşumun ceresinde kan var :(

Mustafa5859

Meraklı Üye
Nedendir şimdi hem başına doğru kan olmuş ayagiylada
20200517-084442 durmadan kasıyor

Evet sol delikte kuş neşeli özellikle salarsak çok neşeli

Ama solunum sıkıntımız olduğu icin 4-5 gündür hiç salmadım
2.Tura dönse nefes nefese kalıyor:(
BUGÜN tedavisinin son günü gelişme yok aksine dün sabah kalktıgımda Kan akmış

Evet sol delikte kuş neşeli özellikle salarsak çok neşeli

Ama solunum sıkıntımız olduğu icin 4-5 gündür hiç salmadım
2.Tura dönse nefes nefese kalıyor:(
BUGÜN tedavisinin son günü gelişme yok aksine dün sabah kalktıgımda Kan akmış
Nedenini biliyor musunuz ? Çarpmanın sonucunda mı oldu

Nedenini biliyor musunuz ? Çarpmanın sonucunda mı oldu
Kuşu alalı 1 buçuk ay felan oldu bilgi sahibi deilim solunum yolunda sorun varmış Aldığımdan beri kafes yüzüne tutunarak sabahliyor hapşırır vs değişik sesler çıkarıyor burnu afedersiniz dolu hibi fısır fosur ses geliyor 15 güne yaklaştı tedavi uygulanıyor ama etki göremedi

Kuşu alalı 1 buçuk ay felan oldu bilgi sahibi deilim solunum yolunda sorun varmış Aldığımdan beri kafes yüzüne tutunarak sabahliyor hapşırır vs değişik sesler çıkarıyor burnu afedersiniz dolu hibi fısır fosur ses geliyor 15 güne yaklaştı tedavi uygulanıyor ama etki göremedi
Benimde erkek kusumda solunum sorunu var ben baytril %2,5 kullaniyorum tavsiye ederim

Pardon yazmışsınız . Bendede oyle oluyordu ben bi su bardağı sıcak suya bi cay kaşığı vicks katmistim ve geçmişti suan da kesin tedavi olsun tekrarlamasin diye baytril kullanıyorum

Pardon yazmışsınız . Bendede oyle oluyordu ben bi su bardağı sıcak suya bi cay kaşığı vicks katmistim ve geçmişti suan da kesin tedavi olsun tekrarlamasin diye baytril kullanıyorum
Vicks kullanım nasil

Baytril e forumda baktım çok ağır olduğunu söylüyorlar hiprodoksiden agirmi bilmiyorum ama

Phetshop lara soruyorum usutmusle kalıyor
Ve veterinerler anlamıyor boşa götürme

Vicks kullanım nasil

Baytril e forumda baktım çok ağır olduğunu söylüyorlar hiprodoksiden agirmi bilmiyorum ama

Phetshop lara soruyorum usutmusle kalıyor
Ve veterinerler anlamıyor boşa götürme
Dediğim gibi yapip sonra kusun kafesinin yanina koyuyorum o su soguyana dek vicks burnunu acip rahatlatiyor 1 hafta yaptim ben .
Haklısınız veterinerler kuslardan anlamiyor alakasız ilaçlar bile verebiliyorlar bazen

Aynen öyle tanıdık bi veteriner vardı whatsap yoluyla sordum videolarını attim kuşun
Boğazına birşey mi takıldı dedi vitamin vereyim istersen dedi bidahada sormadim

Aynen öyle tanıdık bi veteriner vardı whatsap yoluyla sordum videolarını attim kuşun
Boğazına birşey mi takıldı dedi vitamin vereyim istersen dedi bidahada sormadim
Biraz baktım burun kanaması için YouTube falan cogunun ki öyle aniden olmuş ve bazen tekrarlamış öldü diyenlerde var ama biraz daha araştırıp yazarım

Biraz baktım .. bu hastalık belirtiside olabilirmiş veya tırnak uzunsa kafasini kasirken de olabilir

Nedendir şimdi hem başına doğru kan olmuş ayagiylada
20200517-084442 durmadan kasıyor
Benim kuşta da aynı sorunlar vardı Avcılar veterinerlik fakültesine götürdüm enfeksiyonu olduğu söylenerek Amoklavin adlı çocuk antibiyotiği ve yine çocuklar için bir vitamin yazdılar. Bir hafta kullandım kanama ve tıksırma durdu ama keyfi eskisi gibi değil. Bugün 10. Gün oldu yavaş yavaş düzeliyor

Benim kuşta da aynı sorunlar vardı Avcılar veterinerlik fakültesine götürdüm enfeksiyonu olduğu söylenerek Amoklavin adlı çocuk antibiyotiği ve yine çocuklar için bir vitamin yazdılar. Bir hafta kullandım kanama ve tıksırma durdu ama keyfi eskisi gibi değil. Bugün 10. Gün oldu yavaş yavaş düzeliyor

15887511475423658837921310905625

Geri