Karadeniz Pet

M.Kuşum ishal ve geçmiyor ne yapabilirm

esraaaa

Yeni Üye
Muhabbet kuşumu alalı 2hafta olacak geldiğinden beri ishal ondan önceside var mı bilmiyorum arada normal dışkıladığı da oluyor ama bildiğin su gibi dışkıladığı da oluyor. Kendiliğinden geçer diye bekledim ama geçmedi ne yapabilirim önerebileceğiniz bir şey var mı? Eve gittiğimde dışkı görseli de ekleyebilirim gerekirse. Teşekkürler şimdiden

Yeni gelen kuşlar da dışkı değişimi normal ama 2 hafta fazla gibi kafes tabanına peçete serin bir kaç dışkı yapsın buraya gönderin

Ev geçince görselini çekip atacağım ve ilk sahibine sordum o da kuşu sahiplendiğinden beri ishal durumu hep varmış. Ama enerjisinde veya sağlığında birşey yok çok sağlıklı görünüyor. 3 aylık kuş bu arada

Güncel dışkı görseli bunlar şimdilik ama şuan gayet iyi dışkıları sadece su olduğu zamanlar oluyor

Ekli dosyalar

• 7AEBADF9-27DA-4E01-B3A8-1AB9F4700C8B.jpeg
    7AEBADF9-27DA-4E01-B3A8-1AB9F4700C8B.jpeg
    84.3 KB · Görüntüleme: 18
  • F296BF43-81CD-4B06-B120-63BD05C0CF7C.jpeg
    F296BF43-81CD-4B06-B120-63BD05C0CF7C.jpeg
    74.8 KB · Görüntüleme: 17
Dışkılar da şuan bi sorun görünmüyor, sadece su olmasının sebebi havaların aşırı ısınmasından dolayı kuş sıvı kaybediyor normal bir durum

Dışkılar da şuan bi sorun görünmüyor, sadece su olmasının sebebi havaların aşırı ısınmasından dolayı kuş sıvı kaybediyor normal bir durum
Evet bende bir gariplik göremedim ama 3 aydır süren bir ishal durumu olduğu için başka ne olabilir diye sizlere danışmak istedim bir de teşekkür ederim cevapladığınız için

Evet bende bir gariplik göremedim ama 3 aydır süren bir ishal durumu olduğu için başka ne olabilir diye sizlere danışmak istedim bir de teşekkür ederim cevapladığınız için
Haftada bir düzenli probiyotik entrobac kullanmanızı tavsiye ederim.

Geri