Karadeniz Pet

Maalasef kaybettik

Abdullah Dener

Emektar Üye
Merhaba uzun zamandır forumda yoktum. Bir dönem 30-40 kuşum vardı. Sonra bıraktım ve ilk aldığım çift kuşum kaldı. Bugün gece 7 yaşında ki dişi kuşun sesiyle uyandım. Gagg gibi bir ses çıkardı ve yere düştü. Hiç yavruları olmamıştı. Son bir aydır çiftleşiyorlardı fakat yumurtaları yoktu. Acaba intihar mı etti diye düşünmeye başladım. Şu an inanılmaz vicdan azabı çekiyorum ve üzgünüm. Çiftleşmelerine müsaade etmemeliydim diyorum yaşından dolayı. Erkek kuş evcil de. Dişi evcil olmamasına rağmen inanılmaz canımızı yaktı. Eş almayıp erkeğe tek bakmayı düşünüyorum. Çok bağlanıyorum çünkü. Şimdi ötüyor sürekli. Ciğerimi parçalıyor yeminle. Sanırım çok duygusalım. :(

şuan 9 aylık bir canımız var isterimki 7 yıl sonrada yanımda olsun. Siz onu 7 yıl hayatta tutabilmişsiniz. Çünkü çok narinler maalesef.. İçinizin yanması çok doğal evcil olsalarda olmasalarda evde bir canlı, bir ses, bir nefes oluyorlar. Çok sevdiğin bir insanı kaybetmekden hiç bir farkı olmuyor, onların kaybını yaşamak..Erkek kuşunuz umarım bu durumu daha hafif atlatmanızı sağlayacaktır.

şuan 9 aylık bir canımız var isterimki 7 yıl sonrada yanımda olsun. Siz onu 7 yıl hayatta tutabilmişsiniz. Çünkü çok narinler maalesef.. İçinizin yanması çok doğal evcil olsalarda olmasalarda evde bir canlı, bir ses, bir nefes oluyorlar. Çok sevdiğin bir insanı kaybetmekden hiç bir farkı olmuyor, onların kaybını yaşamak..Erkek kuşunuz umarım bu durumu daha hafif atlatmanızı sağlayacaktır.

Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. Zormuş böyle bir kayıp yaşamak. İnsan kaybından farkı olmadı benim için. Gözüme uyku girmedi.

Geçmiş olsun