Karadeniz Pet

Macaw Papağanı

mortemeyn

Yeni Üye
Merhabalar herkese öncelikle şu anda 1 adet muhabbet kuşum var kuşlarla çok ilgiliyiz eşimde bende araştırıyoruz sürekli eve bir tanede papağan istiyoruz Macaw Papağanını çok sevdik çok sevimli ve arkadaş gibiler fakat türkiyede bulmak çok zor yada çok yüksek fiyatlar istiyorlar (80-90 bin) civarında Macaw papağanını sahiplenebilir miyiz? Evde besleyip yavrusu olan satmak yerine iyi bir aileye vermek isteyen birisi olur mu yardımcı olursanız çok seviniriz. Şimdiden çok teşekkürler herkese iyi forumlar.

Merhabalar herkese öncelikle şu anda 1 adet muhabbet kuşum var kuşlarla çok ilgiliyiz eşimde bende araştırıyoruz sürekli eve bir tanede papağan istiyoruz Macaw Papağanını çok sevdik çok sevimli ve arkadaş gibiler fakat türkiyede bulmak çok zor yada çok yüksek fiyatlar istiyorlar (80-90 bin) civarında Macaw papağanını sahiplenebilir miyiz? Evde besleyip yavrusu olan satmak yerine iyi bir aileye vermek isteyen birisi olur mu yardımcı olursanız çok seviniriz. Şimdiden çok teşekkürler herkese iyi forumlar.
Aynı evde macaw ve muhabbet kuşu çok tehlikeli, kıskanarak veya oyun amaçlı muhabbet kuşunu öldürebilir veya sakat bırakabilir. Onun yerine sultan papağanı gibi daha yakın boyutlarda bir papağan almanızı öneririm

Aynı evde macaw ve muhabbet kuşu çok tehlikeli, kıskanarak veya oyun amaçlı muhabbet kuşunu öldürebilir veya sakat bırakabilir. Onun yerine sultan papağanı gibi daha yakın boyutlarda bir papağan almanızı öneririm
Tek başlarına salık bırakmayız asla zaten o konularda çok hassasız birbirlerine zarar verebilirler diye zaten Macaw Papağanları çok seviyorum uzun süredir de istiyorum. Başka güzel papağanlarda var fakat bulamıyoruz çok pahalı fiyatlar istiyorlar ne yapacağımızı bilemedik bizde buraya yazmak istedik.

Macaw'ın tozu pisliği uğraşılır dert değil. Elinizde toz bezi dur şuranın da tozunu alıyım diye dolaşırsınız. Kokusundan bahsetmiyorum bile.. Bu sevda dan vazgeçin 😎

Macaw'ın tozu pisliği uğraşılır dert değil. Elinizde toz bezi dur şuranın da tozunu alıyım diye dolaşırsınız. Kokusundan bahsetmiyorum bile.. Bu sevda dan vazgeçin 😎
😞Çok güzeller ama işte bayadır da istiyorum önerebileceğiniz papağan türü var mı? Üretici bulamadım hiç papağan için varsa da çok fazla fiyat istiyorlar anlamadım hiç. bir papağana yuva olmak istiyoruz fakat sahiplendiren filan hiç bulamıyoruz

En küçük cins papağan bile aşırı toz yapıyor. Ama yok ben illa papağan beslemek istiyorum kafaya koydum ne derseniz diyin alıcam diyorsanız net. Alexander..

Google sağolsun herşeyi buluyor. Yavru Alexander diye yazarsanız satıcılar çıkar.

Bildiğiniz toz..

Ücretsiz macaw bulabilmeniz imkansız evde üretilen bir kuş değil ayrıca yavuru olup veren olamaz yani

Geri