Karadeniz Pet

Merhaba

murat2012

Meraklı Üye
Merhaba abiler kardeşler
Benim cift kuşumun 4 yumurtasi vardı 4 tane nin hepsini demişler hatta 1 tanesi kuşun tüylerine yapışmış delinmiş te bende bu yumurtaları attım ve yuvaligi çıkardım dinlenlinsinler diye yumurtalar boş tu ztn 12.gun fln di boş tu yuvaligi cikard dinlensinler diye kötü mü yapmışım

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İlk kuluçkaysa gerek yoktu dinlendirmeye. Neyse çıkarmısın yuvayı. Bir ay sonra tekrar takarsın. Yuva takmadan önce tahta tünek al. Ve kuşların popo tüylerini çek en azından boş olmaz yumurtalar.

İlk kuluçkaysa gerek yoktu dinlendirmeye. Neyse çıkarmısın yuvayı. Bir ay sonra tekrar takarsın. Yuva takmadan önce tahta tünek al. Ve kuşların popo tüylerini çek en azından boş olmaz yumurtalar.
3.kuluckaydi ve ztn tahta tünek var kuşların popo tüyleri derken ve boş dediğim önceden delinmiş galiba o yüzden içi kurumuş gibiydi. Yuvayı çıkarınca dişi sürekli yuvayı aradı aramaya devam ediyo bazı bazı

Popo kışmındaki tüyleri çekin

Popo kışmındaki tüyleri çekin
Tahta tünek var 3. Kuluçka idi yuvaligi çıkarmakla doğru yapışmıyim yumurtalar boş dediğim içi kurumuş önceden delinmiş inşallah yuvaligi çıkarmakla kötü yapmamisimdir

neden deliyorlar,onu araştırmak lazım.kalamar yetersizmi geldi acaba.kalsiyum eksikliğimi var acaba kuşlarında.

neden deliyorlar,onu araştırmak lazım.kalamar yetersizmi geldi acaba.kalsiyum eksikliğimi var acaba kuşlarında.
Kalamar gaga tasi kum eksik bi şey yok her gün mama veriyordum yumurtalar delmiş ve o yüzden yumurtalar içi kurumuş demeseydi ilerde çıkabilirdi

Geri