Karadeniz Pet

Merhaba

MuhabbetAilesi

Meraklı Üye
Merhaba foruma yeni geldim öncrliklr ben kuşumu kaybettim :( herkesin başına gelebilir ancak ben bilinçsizliğimden kışın balkona koymuştum kendimi çok kötü hissettim vicdan azabı çektim kafesi atamadım satamadım atmak zorunda kaldım boşuna gitti 50 TL şimdi 230 TL param var sizce nasıl kafes kuş seçmeliyim

kuş ve aksesuarların parasını bütçeden çıkar ve ne kadar param kalıyorsa ona göre mümkün olan en iyi kafesi al.balkonda kuş bakan komşum var kuşlara birşey olmuyor(mucize)ama kesinlikle iyi birşey değil.siz sıcakta o soğukta insanın içi kaldırmaz zaten küçücük kuş.olmuşla ölmüşe çare yok bundan sonraki kuşa çok iyi bakarsınız.

kuş ve aksesuarların parasını bütçeden çıkar ve ne kadar param kalıyorsa ona göre mümkün olan en iyi kafesi al.balkonda kuş bakan komşum var kuşlara birşey olmuyor(mucize)ama kesinlikle iyi birşey değil.siz sıcakta o soğukta insanın içi kaldırmaz zaten küçücük kuş.olmuşla ölmüşe çare yok bundan sonraki kuşa çok iyi bakarsınız.
Kalan paraya en iyi çifthane kafes geliyor ancak 2 kuş için değilmi yoksa tek kuş olması iyi mi bu arada inşallah iyi bakarım

Bir muddet hastaliklar hakkinda beslenme bakım hakkında arama arastirmalar yapin daha tecrubeli olursunuz.

Cifthane tek kus icinde iyi cift kus icinde iyi.
Akilli yemlik tahta tunek hepsini dusunun ballı kraker almayın bunu başta sòyliyim zararlı.

Kalan paraya en iyi çifthane kafes geliyor ancak 2 kuş için değilmi yoksa tek kuş olması iyi mi bu arada inşallah iyi bakarım
çifthane iyi aradaki bölmeyi kaldırırsanız gayet geniş.tahta tünek almayı unutmayın.

Geri