Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu cinsiyet, ırk ve yaş tahmini - sorularınızı buraya yazabilirsiniz.

Cinsiyetleri ve yaş tahmini yapabilirmisiniz? Gri renk olan kuşum sürekli sarı kuşumun üstüne ayak atarak çıkmak istiyor aklım karıştı açıkçası ikisini de erkek diye biliyorum.
İkisi de erkek.

Cinsiyetleri ve yaş tahmini yapabilirmisiniz? Gri renk olan kuşum sürekli sarı kuşumun üstüne ayak atarak çıkmak istiyor aklım karıştı açıkçası ikisini de erkek diye biliyorum.
İkiside erkek öyle ayak atmalar olur normal.

Herkese Merhaba,

Forumdaki ilk mesajım bu konuya olacak;

2 defa uzun yıllar muhabbet kuşu bakmış biri olarak yeniden muhabbet kuşu bakmak istediğim için bir adet yavru erkek rainbow muhabbet kuşu sahiplenmek istedim.

Tabi öncesinde rainbow vs yoktu ya da ben çok bilmiyordum. Ancak şu an derinlemesine araştırıp renk olarak gözüme rainbow güzel geldiği için rainbow bakmak istiyorum. Amacım üretim vs. değil. Ama özel bir kafes yaptım muhabbet kuşunun rahat ve güzel yaşayabilmesi için. Hem eğitmek hem ilgilenmek istiyorum hemde yaşadığı yerin ferah büyük olmasını istiyorum. Neyse konuyu çok uzatmayayım.

Salı günü bana gelecek olan aşağıdaki kuşun türü Rainbow mudur merak ediyorum?

Bu konuda fikir verebilir misiniz? Aslında rainbow olması da çok önemli değil sonuç olarak geldiğinde bakacağım. Bence güzel bir kuş.

WhatsApp Image 2021-04-11 at 16.27.45.jpeg

Herkese Merhaba,

Forumdaki ilk mesajım bu konuya olacak;

2 defa uzun yıllar muhabbet kuşu bakmış biri olarak yeniden muhabbet kuşu bakmak istediğim için bir adet yavru erkek rainbow muhabbet kuşu sahiplenmek istedim.

Tabi öncesinde rainbow vs yoktu ya da ben çok bilmiyordum. Ancak şu an derinlemesine araştırıp renk olarak gözüme rainbow güzel geldiği için rainbow bakmak istiyorum. Amacım üretim vs. değil. Ama özel bir kafes yaptım muhabbet kuşunun rahat ve güzel yaşayabilmesi için. Hem eğitmek hem ilgilenmek istiyorum hemde yaşadığı yerin ferah büyük olmasını istiyorum. Neyse konuyu çok uzatmayayım.

Salı günü bana gelecek olan aşağıdaki kuşun türü Rainbow mudur merak ediyorum?

Bu konuda fikir verebilir misiniz? Aslında rainbow olması da çok önemli değil sonuç olarak geldiğinde bakacağım. Bence güzel bir kuş.

Ekli dosyayı görüntüle 54847
Spangle olabilir

Spangle fotoğraflarına baktığımda çok benzetemiyorum ama tabi ki bilgi sahibi değilim sadece yorum yapıyorum yanlış anlamayın.

Birde erkek sanırım doğru mudur?

Cinsiyetleri nedir acaba. Hayırlı ramazanlar

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-04-11-17-03-41-755_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2021-04-11-17-03-41-755_com.whatsapp.jpg
    607.6 KB · Görüntüleme: 21
Lutino değil.
Kuş dişi değil gibi. Ceresi kahve tonlarında değil mor tonlarında. Gündüz çekilmiş ve parlamayan bir fotoğraf yükleyin en iyisi.
Teşekkürler geç cevap verdim ama öğrendik kuşumuz erkek ve lutino gözlerinden de belli olduğu üzere burnunda sadece mama kalıntısı olmuş dendi ve hastaymış üşütmüs şuan burnu yavaş yavaş düzeliyor.

cinsiyeti nedir erkek diye aldım

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-04-12-21-52-34-702_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2021-04-12-21-52-34-702_com.whatsapp.jpg
    994 KB · Görüntüleme: 18
  • Screenshot_2021-04-12-21-51-37-865_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-04-12-21-51-37-865_com.miui.gallery.jpg
    862.3 KB · Görüntüleme: 17
Geri