Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu cinsiyet, ırk ve yaş tahmini - sorularınızı buraya yazabilirsiniz.

huoNXV.jpeg
[/IMG]
Cinsiyetleri ve Irkları Nedir ?

Buraya resim eklemek için tıklıyorum fakat açılmıyor bilgilendirir misiniz

Son düzenleme:
Kuşumun cinsiyeti nedir? Petshopta Erkek dediler erkek gibi duruyor ama size de bi sorayım dedim.

7214IMG_20200130_231048_6.jpg

2573IMG_20200130_231039_6.jpg

Teşekkürler. Benim öyle konuşturma gibi hedefim yoktu. Üzülmedim dişi olduğuna.. Arkadaş olalım yeter. Petshopcuya da fazla kızamıyorum çünkü aldığımda 45 günlük falanmis ve çere rengi hiç yoktu. O da tam emin değilim ama erkek gibi duruyor dedi. Hayırlısı artık :) bu arada kuşlar iyiki dilimizi bilmiyo çünkü 10 gündür kuşu oğlum diye seviyordum. Dişi çıktı :)

@Levent ACAR abi benim kuşa eş almayı düşünüyorum da kaç aylık olduğunu söyleyebilrimsin. Birde şuan eş almam uygunmudur

Son düzenleme:
Muhabbet kuşu cinsiyet, ırk ve yaş tahmini sorularınızı sadece bu konu altında yapabilirsiniz.

Artık bu bölümde yeni konu açılmayacaktır, bu konu üzerinden bütün sorularınıza cevap verilecektir.
Aynı mesajı birden fazla göndermeyiniz ve mesajlarınıza resim eklemeyi unutmayınız.
Bu kategori dışında açılan cinsiyet, ırk ve yaş tahmini konularınız silinecektir.

Soru sormadan önce lütfen bu sabit konuları inceleyiniz.

Geri