Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu cinsiyet, ırk ve yaş tahmini - sorularınızı buraya yazabilirsiniz.

Arkadaşlar şu iki yaramazın cinsiyetleri nedir yeni merakım oldu kuşlara ve biraz uzağım cinsiyet ayrımı yapamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.:)
1-Sarı çekinik parçalı
2- Cremino
İkisi de yavru. Ama yaşını anlamak için daha yakından çekilmesi lazım.

Merhabalar. Kuşumun cinsiyeti nedir bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Hediye olarak gelen yeni aile üyemiz hakkında bilgi almak istiyorum cinsi yaş nadirlik Sevdiği sevmediği şeyler gibi bilgi verirseniz çok memnun olurum teşekkürler herkese

arkadaşlar herkes selamlar,
resmin ön kısmında görünen mavi arkadaşı erkek diye düşünerek dişi kuşuma yarenlik etsin diye aldım ancak cinsiyetinden emin olamadım. Buradaki yetkili abilerim ve ablalarım yardım ederse sevinirim kendisi erkek midir dişi midir?

arkadaşlar herkes selamlar,
resmin ön kısmında görünen mavi arkadaşı erkek diye düşünerek dişi kuşuma yarenlik etsin diye aldım ancak cinsiyetinden emin olamadım. Buradaki yetkili abilerim ve ablalarım yardım ederse sevinirim kendisi erkek midir dişi midir?
Dişi muhtemelen, daha küçük belki değişme ihtimali var ama çok yüksek ihtimal dişi.

tekrar merhaba, siz o kuşa dişi deyince gidip değiştirdim Bu kuş erkek mi acaba?

Yeni dişimin ırkı çekoslovak mı ? Yaşı genc mi ? Yardımcı olur musunuz...
9605ec9cf7d151462946ecf0ee5d2aca.jpg
198b0a3eeb171f285dd2229199c44418.jpg

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yeni dişimin ırkı çekoslovak mı ? Yaşı genc mi ? Yardımcı olur musunuz...
9605ec9cf7d151462946ecf0ee5d2aca.jpg
198b0a3eeb171f285dd2229199c44418.jpg

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
4 aylık civarı dışı çek olabilir yerli çek kirmasida olabilir

CPH1941 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba, bu gün petshoptan bir kuş aldım cinsiyeti nedir yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkurler.

Geri