Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum 2 aylık ve uçamıyor

Emirtug25

Yeni Üye
Muhabbet kuşum 2 aylık ve kanatlarındaki tüyler fazla çıkmadığı için uçamıyor fakat uçmaya çalışıyor yüksek yerlerden atlıyor fakat ben yaralanırken diye korkuyorum lütfen yardım edin tavsiyelerinizi bekliyorum ❤️❤️

Muhabbet kuşum 2 aylık ve kanatlarındaki tüyler fazla çıkmadığı için uçamıyor fakat uçmaya çalışıyor yüksek yerlerden atlıyor fakat ben yaralanırken diye korkuyorum lütfen yardım edin tavsiyelerinizi bekliyorum [emoji173]️[emoji173]️
Kuşunuzun kanat ve.kuyruk tüyleri kanlı bir şekilde düştü mü yada köklerinden kuruyarak döküntünü mu oldu kusun resimleri ve geçmişi hakkında bilgi verirseniz daha iyi olur

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kuşunuzun kanat ve.kuyruk tüyleri kanlı bir şekilde düştü mü yada köklerinden kuruyarak döküntünü mu oldu kusun resimleri ve geçmişi hakkında bilgi verirseniz daha iyi olur

Kuşun fotoğrafını isterseniz atabilirim

1524386410787-1740305897.jpg
1524386410787-1740305897.jpg 1524386410787-1740305897.jpg 1524386410787-1740305897.jpg

Inşallah vitamin ve prebiyotik takviyesi ile düzelir 5 gün boyunca vitaform adlı vitaminden verin aynı anda prebiyotik sonra haftada 2 3 kere ye düşün inşallah kendini toplar french mont değildir ama kanlı kopma oluyor dediniz o yüzden ihtimal yüksek

Evet iyi olur

Inşallah vitamin ve prebiyotik takviyesi ile düzelir 5 gün boyunca vitaform adlı vitaminden verin aynı anda prebiyotik sonra haftada 2 3 kere ye düşün inşallah kendini toplar french mont değildir ama kanlı kopma oluyor dediniz o yüzden ihtimal yüksek

Şu anda suyuna kattığım c vitamini var onu kesiyimmi

Şu anda suyuna kattığım c vitamini var onu kesiyimmi

Beni şu anda suyuna kattığım c vitamini var onu kesiyimmi

Geri