Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum dolabın arasına sıkıştı

StayAway

Meraklı Üye
Arkadaşlar muhabbet kuşumu odaya saldım gitti bizim dolabın arasına düştü sıkıştı arada bende hemen gidip aldım biraz uğraştım ama kurtardım elime aldım kendini kabarttı baya biraz su verdim yem yedirdim elimle az birşey yedi kanatlarını gerdi bayà ilgilendim avizeyi seviyordu oraya doğru götürdüm kanat çırparak gitti biraz kafesine koydum şuan başı öne eğik birazda kabarmış bir şekilde cansız duruyor ne yapmam lazım arkadaşlar keşke salmasaydım 3 haftadır bende benide çok seviyordu :(
20171024_113621.jpg

Henüz oldukça küçük. Ürkmüş olabilir. Zamanla atlatır. İnşallah bir kırık çıkık yoktur.

Henüz oldukça küçük. Ürkmüş olabilir. Zamanla atlatır. İnşallah bir kırık çıkık yoktur.
Uçuyor aslında suan ama uçmaya korkuyor sanki kırık çıkık olduğunu sanmıyorum öyle olsaydı uçamazdı ayaklarındada birsey yok hareketli baya ama dediğiniz gibi korkuyor sanırsam

Canı acımış ve korkmuştur. O yüzden biraz böyle küskün durması normal. Yakında yine eskisi gibi canlanır

Cok korkmus ve ürkmüştür haliyle. Bi süre sonra tekrar eski haline dönecektir. Sevginizi ve ilginizi eksik etmeyin

Geri