Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum hastamı?

Bordo38

Yeni Üye
Merhabalar dişi bir muhabbet kuşum var bugun poposunda dışkısının yağıştıgını gördüm ve hemen temizledim ve ılıknsu ile hafifce yıkayıp kuruladım lakin poposundaki tüyler dökülmüş neden olabilir moralim çok bozuk lütfen yardımcı olun

ne tür bir dışkı?ıslak mı?kur mu?

Dışkısı sıvı olduğu için poposuna yapışıyor ve hoşuna gitmediği için popo tarafındaki tüylerini yoluyor kusta kabarıklık varmı

Benim önceki kuşta öyleydi ertesi gün öldü ishal ilerlediği için dışkısı poposuna yapışıyor avidiare kullan çok geç olmadan

Cevaplar için çok teşekkür ederim hepinize en kolay ishal oldugunh nasıl anlarım ? Kuşum halsizde ishal alıcı alıp suyuna kaç damla damlatmalıyım birde ishal değil diyelim yinede 2 3 gün kullanmamızda sıkıntı olurmu?

Cevaplar için çok teşekkür ederim hepinize en kolay ishal oldugunh nasıl anlarım ? Kuşum halsizde ishal alıcı alıp suyuna kaç damla damlatmalıyım birde ishal değil diyelim yinede 2 3 gün kullanmamızda sıkıntı olurmu?
Normal dışkıdan tuhaf sulu dağınık bir dışkısı olur nette anormal dışkı fotoğrafları var bakın. İshalse de bir sebebi olmalı hastdalık va öncelikle bunun nedeni bulunmalı.

Normal dışkıdan tuhaf sulu dağınık bir dışkısı olur nette anormal dışkı fotoğrafları var bakın. İshalse de bir sebebi olmalı hastdalık va öncelikle bunun nedeni bulunmalı.
Hocam daha kötü oldu gibi ya kaloriferin yanına koydum üşüyordur diye aşağı indi halsiz duruyor

https://i.imgyukle.com/2018/12/30/zDsnb.md.jpg
zDsnb.md.jpg

Yarın veterinere gidin çünkü dışkıdan belli mikrobik durum var avidiare yetersiz kalabilir. Suya beş altı damla elma sirkesi damlatın avcunuza yem döküp kuşu besleyin dirençsiz kalmasın.

Yarın veterinere gidin çünkü dışkıdan belli mikrobik durum var avidiare yetersiz kalabilir. Suya beş altı damla elma sirkesi damlatın avcunuza yem döküp kuşu besleyin dirençsiz kalmasın.

Malesef kuşumuz öldü :( bunun etkisinden nasıl çıkacağım bilmiyorum Yüce Rabbim herşeyin iyisini bilir yorumlarınız için teşekkür ederim.

Malesef ölmüş yetişemedim ama bir dahakine avidiare(avidiar değil)deneyin ben faydasını gördüm birkaç sefer hemen ishali kesti.üşütüp ishal olunca çok çabuk ölüyorlar.

Malesef ölmüş yetişemedim ama bir dahakine avidiare(avidiar değil)deneyin ben faydasını gördüm birkaç sefer hemen ishali kesti.üşütüp ishal olunca çok çabuk ölüyorlar.
Teşekkür ederim inşAllah etkisinden çabuk çıkarım Yüce rabbim cümlemize herşeyin hayırlısını nasip etsin inşAllah

Teşekkür ederim inşAllah etkisinden çabuk çıkarım Yüce rabbim cümlemize herşeyin hayırlısını nasip etsin inşAllah
Rica ederim.inşallah kısa zamanda atlatırsınız size tavsiyem yeni bir dost edinmeniz.yerini doldurmaz ama daha çabuk atlatırsınız.her kuş farklı bir kişilik ama hepsi ayrı tatlı.Allah hepimize sağlıklı uzun ömür versin.

Geri