Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumda halsizlik ve ishal sorunu

sercan67

Yeni Üye
Merhaba. muhabbet kuşumda bir haftadır halsizlik ve ishal sorunu var ve hep kabarıyor evde kendi çapımda doğal yöntemleri denedim ama işe yaramadı sizlerden ilaç tavsiyeleri istiyorum
Not.öğrenci olduğum için veterinere gidemedim

https://1drv.ms/u/s!AmLH7dnox0xOk090LrNbTU1Bzkv0

Merhaba. muhabbet kuşumda bir haftadır halsizlik ve ishal sorunu var ve hep kabarıyor evde kendi çapımda doğal yöntemleri denedim ama işe yaramadı sizlerden ilaç tavsiyeleri istiyorum

1 haftadir ne bildiniz de ne yaptınız acaba ? Hayvan 1 haftadir eziyet çekerken neden son çare olarak fikir almayı tercih ediyorsunuz ?
Bir dışkı ile ne anlamamızı bekliyorsunuz bilmiyorum ancak ağır sindirim sorunları var . Mutlaka dışkı analizi yapılması gerekiyor .

Vitamin alabilirsin damlatabilirsin.Hemen ilaca başvurma.Sıcak yerde tut.Haşlanmış patates ver ılık şekilde.Bence veterinere git öğrenci olman kuşunun sağlığını göz ardı etmene engel olmasın

Neden 1 hafta beklediniz fikir almak için kuşa eziyet olmuştur. Yemliğe sadece yulaf koyun 1gün boyunca yesin ishali kesecektir. Ama dışkı tahlili yapılması gerek

Neden 1 hafta beklediniz fikir almak için kuşa eziyet olmuştur. Yemliğe sadece yulaf koyun 1gün boyunca yesin ishali kesecektir. Ama dışkı tahlili yapılması gerek
Sadece yulafla düzelmez ben 7 yıldır muhanbbet kuşu besliyorum.Eğer 1 hafta beklediyse durum belliki biraz ağır sadece yulafla düzelmez ishal kuşlar için tehlikeli bir hastalık.Sıcak tutulmalı ve vitamin takviyeleri yapılmalı.Ve gözlenmeli benimde kuşum ishal olmuştu onu kurtardım bu şekille.Sadece yulafla geçmez.İshal kuşlar için tehlikeli bir hastalık

Sadece yulafla düzelmez ben 7 yıldır muhanbbet kuşu besliyorum.Eğer 1 hafta beklediyse durum belliki biraz ağır sadece yulafla düzelmez ishal kuşlar için tehlikeli bir hastalık.Sıcak tutulmalı ve vitamin takviyeleri yapılmalı.Ve gözlenmeli benimde kuşum ishal olmuştu onu kurtardım bu şekille.Sadece yulafla geçmez.İshal kuşlar için tehlikeli bir hastalık
Evet tehlikeli bir hastalık ancak Bi tek yulaf ile ishal geçirilebilir. Yulaf yağlı bir besin olduğu için ishali keser. Vitamin de kesebilir. Ben suluğuna az miktar Türk kahvesi ekliyorum ve de yulaf 1 güne kadar hiçbişeyi kalmıyor :)

Evet tehlikeli bir hastalık ancak Bi tek yulaf ile ishal geçirilebilir. Yulaf yağlı bir besin olduğu için ishali keser. Vitamin de kesebilir. Ben suluğuna az miktar Türk kahvesi ekliyorum ve de yula
Evet tehlikeli bir hastalık ancak Bi tek yulaf ile ishal geçirilebilir. Yulaf yağlı bir besin olduğu için ishali keser. Vitamin de kesebilir. Ben suluğuna az miktar Türk kahvesi ekliyorum ve de yulaf 1 güne kadar hiçbişeyi kalmıyor :)
Ben suluğuna vitamin damlatıyorum 10'ar damla şekilinde.Türk kahveside duymuştum.Yulafı duymamıştım güzel yol☺

benim kusumda ishal di suyunun icine 3 damla elma sirkesi damlat 3 gun icdiginden emin ol ben kusumu boyle tedavi ettim bu sure icinde yesillik salatalik verme. gecmis olsun

Geri