Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun ayağı şişti

iiremm

Yeni Üye
2 hafta önce kuşumun ayağı kapıya sıkıştı ve topallamaya başladı. Haliyle neşesi de gitmişti. Arkadaşımın önerisi üzerine krem sürdüm. 4 gün sonra kuşumun ayağı eski haline dönmeye başladı. Ayağı biraz daha öne geldi. Neşesi de yerine geldi eskisi gibi konuşmaya oyun oynamaya başladı ama hafiften topallığı devam ediyordu. Bu sabah uçmasında sıkıntı olduğunu fark ettim ve kontrol etmek için elime aldım ayağının şiş olduğunu gördüm. Fakat neşesi yerinde.. Ne olmuş olabilir bana yardımcı olabilir misiniz?
Screenshot_20210326_152449.jpg

2 hafta önce kuşumun ayağı kapıya sıkıştı ve topallamaya başladı. Haliyle neşesi de gitmişti. Arkadaşımın önerisi üzerine krem sürdüm. 4 gün sonra kuşumun ayağı eski haline dönmeye başladı. Ayağı biraz daha öne geldi. Neşesi de yerine geldi eskisi gibi konuşmaya oyun oynamaya başladı ama hafiften topallığı devam ediyordu. Bu sabah uçmasında sıkıntı olduğunu fark ettim ve kontrol etmek için elime aldım ayağının şiş olduğunu gördüm. Fakat neşesi yerinde.. Ne olmuş olabilir bana yardımcı olabilir misiniz?Ekli dosyayı görüntüle 54148
Bence veterinere götür

Geri