Karadeniz Pet

Selamlar muhabbet kusumun 1 ayagı kırık duruyor yuremiyor daha bugun oldu ayak parmakları bazen yumruk seklinde yapiyor nedeni nedir lutfen acil yardi

mert1970

Yeni Üye
Merhaba arkadaslar muhabbet kusumun ayagina bugun birsey oldu 1 ayagi kirik gibi duruyor lutfen acil yardim edin

Durumun daha net anlaşılması için görsel paylaşabilir misiniz? Resminizi Hizliresim.com üzerine yükleyip orada forum için olan linki konuya yapıştırırsanız olacaktır diye düşünüyorum.

Durumun daha net anlaşılması için görsel paylaşabilir misiniz? Resminizi Hizliresim.com üzerine yükleyip orada forum için olan linki konuya yapıştırırsanız olacaktır diye düşünüyorum.
Lutfen cevap verebilirmisiniz bide kusumun kafasi yukarı bakiyor titriyor

Kırık ayağa biz bir şey yapamayız burdan,kanatlı uzmanı veterinere götürün kontrol ettirin

Dün aktif değildim cevap veremedim lütfen kusuruma bakmayın. @ Doğacı beyefendinin de dediği gibi bir kanatlı uzmanına götürmeniz gerekmekte. Geçmiş olsun umarım kuşunuz çabucak iyileşir.

Dün aktif değildim cevap veremedim lütfen kusuruma bakmayın. @ Doğacı beyefendinin de dediği gibi bir kanatlı uzmanına götürmeniz gerekmekte. Geçmiş olsun umarım kuşunuz çabucak iyileşir.
Kusumun tirnagini dün kestim omür bey tirnagin uzunlugundan yurumiyormus galiba tirnagini kestim ama kusum artik benden cok korkuyor yurumesi iyi oldu baya ama kusumun guvenini kaybettim nasil kazanabilirim elimi uzattigim an kafesin teline kaciyor

Kusumun tirnagini kanamisti azıcık kanamayi durdurduk hemen ama benden korkuyor yemini suyunu iciyor ama cok korkak artık

Kusumun tirnagini kanamisti azıcık kanamayi durdurduk hemen ama benden korkuyor yemini suyunu iciyor ama cok korkak artık

Rif ampul alın eczaneden ve günde 2-3 kez sürün o kısma.

Geri