Karadeniz Pet

Muhabbet kuşları yavrularını gece karanlıkta besliyebilirmi?

Kemal035

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar şuan itibariyle 3 tane yavru muhabbet kuşum yumurtadan çıktı :) bir üç tane daha çıkmasını bekliyorum hayırlısıyla, :) Allahım inşallah yavruların yumurtadan çıktıklarını gördüm, sağ salim sağlıklı büyüdüklerinide görürüm inşallah :) benim sorum şu konu başlığındanda anlaşılacagı üzere :) akşam yatarken malum lambayı kapatıyorum oda zifiri karanlık nerdeyse, dişi muhabbet kuşum yuvalıkta devamlı, erkek muhabbet kuşum ise gün içersinde onları beslemek için defalarca yuvalığa girip çıksada gece karanlıkta tüneğinde gece yavrular acıkınca dişi onları karanlık olsa dahi hayvansal ve annelik içgüdüsüyle ağızlarını bulup besliyebiliyormudur? Besliyemiyebilir diyorsanız bunun için bir önlem gerekirmi?

Besler bir sorun olmaz. Günlük yavruları 2 kere kontrol edin sabah ve akşam sarı şişik bir beze varsa boyun altında orası kursak ve beslenmiş olur.

Besler bir sorun olmaz. Günlük yavruları 2 kere kontrol edin sabah ve akşam sarı şişik bir beze varsa boyun altında orası kursak ve beslenmiş olur.
Teşekkür ederim aynen kontrol ediyorum sabah işe gitmeden önce vede akşam, dediğiniz gibi kursakları şiş oluyor

Ekli dosyalar

• B3680445-84E3-4894-8C25-9C7961100155.jpeg
    B3680445-84E3-4894-8C25-9C7961100155.jpeg
    891.6 KB · Görüntüleme: 431
Maşaallah beslerler merak etmeyin bu zamana kadar nasıl ışık vs varsa aynı şekilde devam edin değişiklik yapmayın