Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşlarım Aşırı Çok Kavga Ediyor

uydu3

Meraklı Üye
Arkadaşlar 2hafta falan oldu 2yeni kuş almıştım biri dişi biri erkek aşırı derecede kavga edip bağırışıyorlar birbirlerine falan vuruyorlar yazık üzülmeye başladım gelip geçici midir bu kavgaları ne yapmam lazım

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ayrıca birbirlerinden ayrı yerlerdeler hep kaçıyorlar birbirlerinden bazende kavga ediyorlar

Özellikle dişi olan erkeğe surekli kovalayıp kovuyor onu yem yerken falan

Siz tanımadığınız ve hoşlanmadığınız birisiyle aynı evde yaşamak ister miydiniz diye sorasım geliyor..Rastgele çift alınıp aynı kafese koyulmaz, bir numaralı kuraldır bu..anlaşma ihtimalleri olsa da büyük risktir..Dişi kuş erkeğe zarar verecektir, dikkat edin..

Siz tanımadığınız ve hoşlanmadığınız birisiyle aynı evde yaşamak ister miydiniz diye sorasım geliyor..Rastgele çift alınıp aynı kafese koyulmaz, bir numaralı kuraldır bu..anlaşma ihtimalleri olsa da büyük risktir..Dişi kuş erkeğe zarar verecektir, dikkat edin..
Hocam aldığım kişi bana bilgi vermeden nerden biliyim ben ayrıca bu zamana kadar sorun yoktu dün oldu sadece bukadar belkide aynı kafestede olabilir sormadım ozaman bilgim yoktu

Hocam aldığım kişi bana bilgi vermeden nerden biliyim ben ayrıca bu zamana kadar sorun yoktu dün oldu sadece bukadar belkide aynı kafestede olabilir sormadım ozaman bilgim yoktu

Bende de aynı sorun vardı dayanamadım yeni kafes aldım size de tavsiye eğer bakacaksanız ayırın

Geri