Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşlarım Çiftleşeli 7 Gün Oldu Hala Çiftleşmekteler

dubax123

Yeni Üye
Bunlar Hala Çiftleşiyor Bu Gün 7 Gün Oldu Bekliyorum Daha Yumurta Yok Kuşun İçinde Yumruta Oldugunu Nasıl Anlıyacagız

Benim kuşlarımda aynı durumda, 8.güne girdiler ama henüz bir şey yok.Dün yeniden çiftleştiler, sabırla bekliyorum.

çiftleşmeye başladıkları tarihten 10 gün sonra yumurtlayabilir . dişi kuşun kuyruksokumunda şişlik varsa yumurta vardır

Ne Tür Bi şişlik Eğilme Gibimi Var Biraz Ama Fazla Değil Yani Eğik Biraz Şişlik Var Ama İnş 10 Güne Yumurtlar Senin Kuşların Yumurtlar İnş

Her çiftleşmeden sonra yumurta olacak diye birşey yok. 1 haftayla 1 ay arasındada değişkenlik göstere bilir bu süreç .

5 aydır bekliyorum.Aldığım ilk gün bile çiftleşmişlerdi.Hala yumurta yok.
Ben bu yumurtlama meselesinin çiftleşmek ile alakası olduğunu düşünmüyorum.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5 aydır bekliyorum.Aldığım ilk gün bile çiftleşmişlerdi.Hala yumurta yok.
Ben bu yumurtlama meselesinin çiftleşmek ile alakası olduğunu düşünmüyorum.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tebrik ederim sizi baska biri olsa coktan disiyi degistirirdi sabrinizla insallah yumurta alirsiniz

Screenshot_2016-10-07-21-44-53.png

İnşallah yardımcı olmuşumdur.

Ben 1 buçuk senedir bekliyorum halada bekliyorum. Israrla da beklicem. Bütün yavrularınıda kendime saklıcam o çiftimin. İçi boş yumurtaları bile saklıcam olursa

Bu gun ilk yumurtayi aldim allahin izniyle dun aksam baktim yatiyodu sabah bi baktim yumurta 2 gunde bir yumurtlar galiba ama ilk kulucka sizce yavru alirmiyim

Bende şu an aynı sizin şekildeyim ilk defa yavru alıcam ben gün içinde su değişimi dışında rahatsız etmiyorum her şeyi onlara bıraktım bakalım artık :)

Bende şu an aynı sizin şekildeyim ilk defa yavru alıcam ben gün içinde su değişimi dışında rahatsız etmiyorum her şeyi onlara bıraktım bakalım artık :)
doğrusunu yapıyorsun mümkün olduğunca kuşları salma hayırlı üretimler

Bu gun ilk yumurtayi aldim allahin izniyle dun aksam baktim yatiyodu sabah bi baktim yumurta 2 gunde bir yumurtlar galiba ama ilk kulucka sizce yavru alirmiyim
o değişir şans sabırla bekle çok da rahatsız etme kuşları :D hayırlı olsun inşallah