Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşlarım Çiftleşmiyor

• Konbuyu başlatan techibrahimxc
  • Başlangıç tarihi
T

techibrahimxc

Guest
Muhabbet Kuşlarım 6 Aydır Çiftleşmiyor

Sarı Bir Dişi Beyaz Kanatlı Gök Mavisi Bir Erkek Kuşum Var

6 Ay Oldu Hayla Çifleşmedilerrr

Kafesine Yuvalık İlk Baştan Beri Var gaga taşı var mürekkeb balıgı kemiği var yuvalıgın içinde kum var yemlerine nijer tohumu attım hatta nijer tohumlusundan aldım ballı kraler aldım kafesini temiz tutuyom sessiz yerde kafesi yemek yerleri ayrı salıncak aldım eylensinler diye sadece yaptıkları ölü gibi durmak bazen hareket ediyolar canlanıyolar ama erkek kuş dişiye yaklaşıyo dişi kaçıyo yada vuruyo erkek yuvaya giriyo dişi yuvaya hemen giriyo atıyo erkeği bana bi yardım edin daha ne yapayım
şimdi ayırdım kafeslerini 1 ay felan bekletecem ayrı dursunlar sonra tekrar aynı kafese koyacam :(:(:( bi el atın konuya

Moderatör tarafında düzenlendi:
SABIR SABIR SABIR sabır herşeyin ilacıdır bende bekliyorum tüyden yeni çıktılar faaliyetler başlıyor.

Aynen Tüydökümüne 1.5 ay önce girdiler ama haylaaa faliyet yok netten kuş çifleşmesini izletiyom adamın elinde bagıra bagıra çiftleşiyolar :DDD gene tık yok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:17 -->-> Daha önceki mesaj 18:06 --

Beyler Bi El Atınnnnnnn

nasıl yani simdi kusların eş mi anlamadım tam olarakda kafes içi oyuncakları cıkar bence anlattıgına göre bence birbirlerine ilgi duymuyorlar sanırım

Yok Öpüşüyolar birbirlerine yemek veriyorlar birbirlerini kaşıyolar ama çifleşmiyolar salıncagı daha yeni aldım aynası yok düz salıncak dişi çook isteksiz hasta galiba

erkk kusunla alasamamıs olablır opuşmuolarsa sorun var demktr yenı bı erkk al yda bi dişşi bi erkk al kuslarının yanına yenı eslerını koy bıde yuvaya kum degıl talaş koy yumurtlarsa soguk tutmasn kum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:55 -->-> Daha önceki mesaj 17:53 --

bıde bnm kusuma hasta dıodun al ıste :) salıncak aynalıysa kaldırcakmıssn onu bnada aynı seyı tawsıye ettıler

yok salıncagın aynası yok düz salıncak zaten benim erkekte her türlü dişi kabul ediyo kuşcu almıştı benden 6 ay verdim 5 tane dişiyle çiftleşmiş erkekte 0 problem dişimde sorun varrrr Öpüşüyolar 7/24

yenı dışı al bnce yda kafesını yukarı koy görulmesn ıcı dışı kuşun rahtsz olmasn

Erkk i satamam imkansız yenisinide alamam erkk çook akıllı eline geliyo çagırınca bi sabah uyuyodum babamda salmış kuşu annem telefon nerde diye sormuştu bende kolumu kaldırdım işaret etmek için :DDD tak elime geldi hemen dışarda yakalamıştım oyuncuymuş :DD

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:04 -->-> Daha önceki mesaj 19:02 --

Yeni Dişi Almayı Düşünoyudm Bende Bunu Satacam Yenisini Alcam yada benim 1 tane daha sakat kuşum var ayakları yanlarda ona dişi alcam kıskanç hayvanlar oldukları için birbirlerini kıskanıp çiftleşebilirler belki bi deneyelim

Arkadaslar bıde bana yardım edın yav... Bende bı cıft muhabbetım var erkek cıftlesmek ıstyo ama dısıde tık yok.. Dahası bu erkek yuvaya gırıyo dısı hıc gırmıyo dısı gırmek ıstedıgı zamanda erkek bagırarak ötmeye baslıyo yuvaya almıyo dişiyi ne yapmalıyım yardın ya:(

:D Talaş Zor İş Ya Şimdi Dışarı Çık Git Marangoza Talaş İste Gel 1 Dk Yol Var:DD

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:10 -->-> Daha önceki mesaj 19:09 --

:D dişi dedigin erkek erkek dedigin dişi olmasın

ya satılıo bn kutusuyla almıştım ıncaltılmış talaş petshop lardan al kum olmaz gercekten yumurtalar usur ölür

ya talaş bulmak 1 dk sürmez hemen üste marangoz var tanıdık ama :D şimdi oraya gitmek istemiyom rahatımı bozup yarın gider alrıım

Geri