Karadeniz Pet

Muhabbet kuşlarım hasta

beyza atasoy

Meraklı Üye
Muhabbet kuşlarım balkonda salınıkken balkondaki çiçekleri yemişler ve şuan kötü durumdalar dengede duramıyolar kafalarını sallıyorlar geç olduğu için veterinere götüremiyorum bildiğiniz bu konu hakkında zehirlenme gibi duruyo bilginiz barsa kısa süreli bile olsa yardım edin

Yağsız yoğurt yedirmeye çalışın, ev yoğurdu olursa daha iyi olabilir.

Yoğurdu yedirdim ancak az yiyor yedirebilceğim şekilde bi öneriniz varmı ev yoğurdum var inşaAllah işe yarar

Yoğurdu yedirdim ancak az yiyor yedirebilceğim şekilde bi öneriniz varmı ev yoğurdum var inşaAllah işe yarar

Yiyebildiği kadar artık. Ev bitkileri onlar için çok zehirli, imkanlarınızı zorlayıp veterinere götürebilirsiniz. Veterinerlik fakültelerinin acil bölümü 7/24 açık oluyor.

Tamamdaır sağolun

istanbulda 7/24 açık veterinerler var imkanın varsa götür yazık

Götürme imkanım olsa direk götürülense maalesef imkan kısıtlı sabah erkenden götürebilirim

Maden suyunun gazını tam alarak bol bol içirin. Kurtarmak zor olacak ama en azından deneyin.

Veterinere götürdüm ancak küçük kul için ölür dedi cortizon damlattı maden suyu zararlı olmazmı

Maden suyu sağlıklıyken de verilir zararı olmaz. Maden suyunun içeriğindeki mineraller özellikle de kalsiyum zehrin emilimini azaltır.

Geri