Karadeniz Pet

Muhabbet kuşlarim ne zaman yavru verirler

Yusufcahit

Yeni Üye
Ömcelikle herkeze iyi günler iyi beslemeler benim bi erkek muhabbetim vardi yanina bi disi aldim yani goturdum kendi secti disi kuşu alali 1 ay gibi bi zaman oldu hemen hemen işte bunlar sürekli öpusuyorlardi erkek yuvaliga kafasini sokuyordu dişi icerdeyken dün bunlari izledigimde gine ölüsuyorlardi sonra sonra disi pustu erkek cikmadi sonra 10 saniye sonra dolandi gine pustu erkek cikti tam basamasada ciftlestiler yani yavru almam yakinmidir bunlar şimdi es tuttularmi

Ömcelikle herkeze iyi günler iyi beslemeler benim bi erkek muhabbetim vardi yanina bi disi aldim yani goturdum kendi secti disi kuşu alali 1 ay gibi bi zaman oldu hemen hemen işte bunlar sürekli öpusuyorlardi erkek yuvaliga kafasini sokuyordu dişi icerdeyken dün bunlari izledigimde gine ölüsuyorlardi sonra sonra disi pustu erkek cikmadi sonra 10 saniye sonra dolandi gine pustu erkek cikti tam basamasada ciftlestiler yani yavru almam yakinmidir bunlar şimdi es tuttularmi
Geldiginden beri öpusuyolar zaten sadece ben bi dün gordum ben evde degilken yapmis olabilirler ve süreklk ikiside yuvaliga giriyor

Geldiginden beri öpusuyolar zaten sadece ben bi dün gordum ben evde degilken yapmis olabilirler ve süreklk ikiside yuvaliga giriyor
uzun sürmez kardeşim yakında alırsınız yavrunuzu çiftleşmeye başlamışlar kuş 10 ila 15 gün arasında yumurtlamaya başlayacaktır.

Ikisi de yuvaliga girip cikiyorsa, guzel haber yakindir,fazla rahatsiz etmeyin kuslarinizi.

Maaşallah yumurtalar gelir 10 güne falan...

Gercekten mi saolun çok teşekkürler
Peki bu arada vitamin fln verimmi yumurta mamasi fln yem disinda ne verim veya verimmi bisiy
Bide yuvaliga talaş veya kum koy diyolarya ne koyim

Peki bu arada vitamin fln verimmi yumurta mamasi fln yem disinda ne verim veya verimmi bisiy
Mısır granüllü koyun

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yuvalığa talaş koyun dişi talaşı yuvaya atabilir öyle olursa kum koymayı deneyim vitamin konusunda ise yumurta maması vitamin açısından yeterli diye biliyorum gerekli olarak kalamar kemiği gaga taşı bulunması gereken şeyler arasında

Bu arada kuluçka evresi boyunca mama yi haftada bir kere vermeniz kafi çünkü dişi yi erkek besleyecek ve de erkeğin kızışmasini istemezsiniz

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Saolun gine çok teşekkürler kuş kumu aldim bugün koydum yuvaya suan yuvada da nijer tohumu gaga tasi be kalamar kemigi var

merhaba.benim kuşlarım 1buçuk yıl sonra çiftleşmeye başladılar.çiftleştikleri andan itibaren yuvalığı koydum.dişi yuvalığa alıştı ve birkaç hafta orayı tanıdı zaman geçirdi.daha sonra yumurtlamaya başladı ve yavruları çıktı.sizin kuşlarınızda çiftleşmeye başlamışlar..büyük ihtimal yumurtlarsa yavru olacaktır.

Mama yapın kızıştırıcı verin rahatsız etmeyin fazla.

Geri