Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu arada kusma-hapşırık

--Blue Ice--

Meraklı Üye
Arkadaşlar benim 2 ysında erkek muhabbetim var.Dışkıda yem kalıntısı sebebiyle en son veterinere götürdüm .Swap aldılar kursak incelediler.Sonuucnda bakteri türemiş bu bakteri hepsinde olurmus ama benmknde biraz fazla türemiş...Sonra augmentin ve flucan die antibiyotiklere basladık ve haftada 2 gün de vitamin verdiler.Yklasık ıkı haft oldu tedavi veteriner baktı iyi faln dedi ama eve geldiğimde hala ara ara kusmaları devam ediyor ama sıvı değil kokusu yok geviş faln getiriyor hep.Veteriner 2 haft sonra tekrar swap alalım dıyor sizce ne yapmalıyım.Üstadlar yrdım edebilirler mi?

Arkadaşlar yardımcı olun .Sürekli veterinere gidip swap mı aldırcam ben .başka yolu yok mu ?Veterinere kalırsa gene swap ama o da pahalı daha gecen yaptırdım.

Hiç sorma 2 defa konu açtım hiç kimse cevap yazmıyor. Bu forumun amacı ney o zaman, hiç mi fikri yok bu insanların. Sanırsam benimde kuşum hasta fakat ne yapmam gerektiğini bilmiyorum .

Senin bir bilgin var mı sürekli uzun kanat ve kuyruk tüyleri dökülüyor. Tüyün dip kısmı siyah renkte

0fa6fe9058da6d9bdce3343c30e7a61f.jpg

Kardesm simdi bsey desem yanlış olur.Maalesef bende çok anlamıorum geçmiş olsun .yanlış yönlendirmiyim ama inşallah tüy döküm hastalığı değildir sen yine de bi veterinere danış istersen

Geri