Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu ayak incinmesi

Merhaba benim kuşumun durumu baya bir kötü ve neyi olduğunu çözemedim araştırıyorum kuruluk hastalığı filan varmış çözemedim ama kötü durumda minik kuşum 😢
Araştırmalarınız sonucu mu vardınız bu kanıya, belirti olarak neler var, kuruluğa sebebiyet veren hastalığın ne olduğunu düşünüyorsunuz, yeni yapılmış dışkı fotoğrafı ekler misiniz

Araştırmalarınız sonucu mu vardınız bu kanıya, belirti olarak neler var, kuruluğa sebebiyet veren hastalığın ne olduğunu düşünüyorsunuz, yeni yapılmış dışkı fotoğrafı ekler misiniz
Tamam eve gittiğim de hemen dışkı fotoğrafı ve kuşumun fotoğraflarını ekleyeceğim kuşum halsiz sürekli yemliğinde yatıyor fakat yem yemiyor bu hastalıkla ilgili videolara baktım kemik çıkması diyordu öyle bir kemiği de var ama kaburga kemigimi anlayamıyorum 😢😢

Tamam eve gittiğim de hemen dışkı fotoğrafı ve kuşumun fotoğraflarını ekleyeceğim kuşum halsiz sürekli yemliğinde yatıyor fakat yem yemiyor bu hastalıkla ilgili videolara baktım kemik çıkması diyordu öyle bir kemiği de var ama kaburga kemigimi anlayamıyorum 😢😢
Hocam her kuşta o kemik mevcut anatomileri gereği, sizin bakmanız gereken çok mu sivri etrafı boş mu

Ekli dosyalar

• 1DB97081-9BB7-470B-B5D3-B2A6ABE2BCD2.jpeg
    1DB97081-9BB7-470B-B5D3-B2A6ABE2BCD2.jpeg
    366.8 KB · Görüntüleme: 41
  • C0B899E0-C6A5-420C-85DB-B664B5B6832F.jpeg
    C0B899E0-C6A5-420C-85DB-B664B5B6832F.jpeg
    603 KB · Görüntüleme: 35
Dışkısı bu şekilde videosu da var ama yükleyemiyorum büyük geliyor boyutu

Hocam bence bir süre normal yemlikten verin, her ne kadar kolaylık olsada ben sevmiyorum akıllı yemliği, yavrucaklar zar zor alıyor daracık yerden baksanıza, normal yemlikten rahat rahat yer kilo alır, göğüs kemiğinim fotoğrafını ekleyebilir misiniz, tüylerini aralayıp? Streamable.com dan video ekleyebilirsiniz

Hocam bence bir süre normal yemlikten verin, her ne kadar kolaylık olsada ben sevmiyorum akıllı yemliği, yavrucaklar zar zor alıyor daracık yerden baksanıza, normal yemlikten rahat rahat yer kilo alır, göğüs kemiğinim fotoğrafını ekleyebilir misiniz, tüylerini aralayıp? Streamable.com dan video ekleyebilirsiniz
Böyle çekebildim ama yarın ona hemen normal yemlik alıcam daldarı filan yiyiyor vitaminli su içiriyorum video eklemeyi başaramadım we transfer linki eklesem görebilir misiniz ?

Ekli dosyalar

• 46F175ED-5EFE-472F-88A7-BEB6762A2AE2.jpeg
    46F175ED-5EFE-472F-88A7-BEB6762A2AE2.jpeg
    531.3 KB · Görüntüleme: 37
Yükledim sanırım linki bırakıyorum https://streamable.com/3vn5p0

Geri