Karadeniz Pet

muhabbet kuşu ayak kırığı

maestromn

Yeni Üye
beyler çok acil cevap lütfen, 2 gün önce muhabbet kuşumun ayağı rüzgardan çarpan kapıya sıkıştı ve kırıldı. hemen veterinere götürdüm. ayağı sardı 10 güne iyileşir dedi, d vitamini verin dedi ben 2 gündür kalamar kemiği veriyorum günde 10 dk güneşte tutuyorum ama ayakta belirgin bi düzelme yok, daha önce başına gelen oldu mu, iyileşir mi sizce, 2 gündür psikolojim alt üst oldu lütfen yardım.

Kırığı sabitledim iveteriner. Siz veteriner tavsiyelerine uyun yumurta mamasınıda eksik etmeyın kabugunun içindeki zarı cıkartıp mamaya karıştırın zamanla işallah dahada toparlayacaktır. Gecmiş olsun

Kırığı sabitledim iveteriner. Siz veteriner tavsiyelerine uyun yumurta mamasınıda eksik etmeyın kabugunun içindeki zarı cıkartıp mamaya karıştırın zamanla işallah dahada toparlayacaktır. Gecmiş olsun
Evet sabitledi, haşlanmış yumurtanın zar kısmını mı mamaya koyayım

Yumurta maması yapın fakat yumurtanın kabugunuda ekleyin parçalayıp mamanın içine. Kabukları eklemeden önce içindeki zarı çıkartıp öyle ekleyin . Yani zar hariç kabıguna kadar yumurtadan faydalanın.

Yumurta maması yapın fakat yumurtanın kabugunuda ekleyin parçalayıp mamanın içine. Kabukları eklemeden önce içindeki zarı çıkartıp öyle ekleyin . Yani zar hariç kabıguna kadar yumurtadan faydalanın.
Yum. Kabuğu, yum. Beyazı(zarı alınmış), yum. Sarısı ve bebe bisküvisi koyuyorum. Yeterli olur mu ? Ve kaç günde bir vermeliyim ?

Yum. Kabuğu, yum. Beyazı(zarı alınmış), yum. Sarısı ve bebe bisküvisi koyuyorum. Yeterli olur mu ? Ve kaç günde bir vermeliyim ?
Haftada 3 yeterlidir. Uygundur. Mamaya cesitlilik katmak için farklı türde sebzeler yada meyvelerde ekleyebilirsiniz. Tercih sizin.

Geri