Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu cinsiyet, ırk ve yaş tahmini - sorularınızı buraya yazabilirsiniz.

Merhaba
Kuşlarim icin cinsiyet yas ve irk icin yardimci olurmusunuz tesekkur ederim
Cinsiyet:Soldan sağa olmak üzre; birinci kuş erkek, ikinci kuş erkek, üçüncü kuş dişi.
Irk:Soldan sağa olmak üzre; birinci kuşun kuyruğu ve bedeni net değil o yüzden tahmin yapmak zor, ikinci kuş Çek, üçüncü kuş Çek.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Muhabbet kuşu cinsiyet, ırk ve yaş tahmini sorularınızı sadece bu konu altında yapabilirsiniz.

Artık bu bölümde yeni konu açılmayacaktır, bu konu üzerinden bütün sorularınıza cevap verilecektir.
Aynı mesajı birden fazla göndermeyiniz ve mesajlarınıza resim eklemeyi unutmayınız.
Bu kategori dışında açılan cinsiyet, ırk ve yaş tahmini konularınız silinecektir.

Soru sormadan önce lütfen bu sabit konuları inceleyiniz.

Merhaba. Muhabbet kuşumun cinsiyetinden emin değilim erkek diye aldım fakat şimdi dişi sanıyorlar. Ve burnunda bir kabarıklık ve deformasyon oluştu incelediğim kadarıyla uyuz olmuş olabilir yazıyor. Ne yapmam gerek :(

Merhaba. Muhabbet kuşumun cinsiyetinden emin değilim erkek diye aldım fakat şimdi dişi sanıyorlar. Ve burnunda bir kabarıklık ve deformasyon oluştu incelediğim kadarıyla uyuz olmuş olabilir yazıyor. Ne yapmam gerek :(

Ekli dosyalar

• A40BC5CC-C7FC-4C7B-8A50-FD0D08E77A25.jpeg
    A40BC5CC-C7FC-4C7B-8A50-FD0D08E77A25.jpeg
    815.1 KB · Görüntüleme: 27
Arkadaşlar aldığım yerde 2 aylık dediler ama gören herkes daha büyük diyor sizce kaç aylık?

Kızışmış dışı gibi duruyor ama bence çetesinde bir rahatsızlığı var.Ceresi normalde mavi.yaşı da 1 den büyük bence erkek

IMG_20201225_135718_801.jpg
IMG_20201225_135623_327.jpg
Cinsiyeti ve yaşını öğrenmek istiyordum yardım edebilir misiniz rica etsem ?

Kesin olarak dişi.
Bir yaşını doldurmadan bu kadar kızışan bir kuş görmedim. Kızıştırıcı ürünleri vermeyin.

Cerede ve gaga dokusunda uyuz çok ihtimal dahlinde değil. Ek bir konu açıp ceresini gösteren daha net fotoğraflar yüklerseniz hastalığı olup olmadığı anlaşılır.

Cinsiyeti nedir sizce

Ekli dosyalar

• IMG_20201225_170319.jpg
    IMG_20201225_170319.jpg
    463.4 KB · Görüntüleme: 17
Geri