Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu cinsiyet, ırk ve yaş tahmini - sorularınızı buraya yazabilirsiniz.

Som attigim konuda yardimci olurmusunuz kusum olucek gordugunuzde silicem bu yorumu tessekurler simdiden

Yeni yavru erkek bir muhabbet kuşu aldım. 30 veya 35 günlük olduğu söylendi doğru mudur? Ve erkek mi gerçekten? Birde sanki bana biraz tombik geldi, ırkı nedir acaba? Dişi muhabbet kuşumla ilk tanışması, ikisi de heyecanlandı fakat ben eğitmek istiyorum. Dişi kuşumu eğittim sadece konuşamıyor. Erkek olanı konuşturmak ve ele alıştırmak istiyorum bu yüzden farklı odalarda mı tutmam gerek? Bunu da cevaplarsanız çok sevinirim.

Ekli dosyalar

• IMG_20210711_174934.jpg
    IMG_20210711_174934.jpg
    602.8 KB · Görüntüleme: 16
  • IMG_20210711_174914.jpg
    IMG_20210711_174914.jpg
    541 KB · Görüntüleme: 12
  • IMG_20210711_174904.jpg
    IMG_20210711_174904.jpg
    528.4 KB · Görüntüleme: 15
Yeni yavru erkek bir muhabbet kuşu aldım. 30 veya 35 günlük olduğu söylendi doğru mudur? Ve erkek mi gerçekten? Birde sanki bana biraz tombik geldi, ırkı nedir acaba? Dişi muhabbet kuşumla ilk tanışması, ikisi de heyecanlandı fakat ben eğitmek istiyorum. Dişi kuşumu eğittim sadece konuşamıyor. Erkek olanı konuşturmak ve ele alıştırmak istiyorum bu yüzden farklı odalarda mı tutmam gerek? Bunu da cevaplarsanız çok sevinirim.
Evet günlük ve tombik Maşallah çok sevimli :) hassas terazi almanız lazım kilosuna bakmak için. Ve küçük olduğu için cinsiyeti belli olmaz yaklaşık en az 4-5 aylık olması gerek.

Evet günlük ve tombik Maşallah çok sevimli :) hassas terazi almanız lazım kilosuna bakmak için. Ve küçük olduğu için cinsiyeti belli olmaz yaklaşık en az 4-5 aylık olması gerek.
Petshopta kuşları yetiştiren abi vardı bana erkek ve dişileri gösterdi ve buna erkek dedi ama haklı olabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar,
3-4 gündür, üye olduğumdan bu yana gece gündüz siteyi incelemeye çalışıyorum, şimdiden birçok bilgi edindim sayenizde. Daha önce de bakmıştım ancak bu kadar bilinçli değildim açıkçası, yakın bir zamanda yeniden muhabbet kuşları edindim. Sizden ricam, ırk, cins ve cinsiyet tahmininiz. Fotoğraf ekleyebilirsem elbet. Bu arada yeni başlayan bizlere bıkmadan usanmadan destek olmaya çalışan, bilgi ve birikimlerini paylaşan arkadaşlara çok teşekkür ederim, elinize, emeğinize, yüreğinize sağlık.
Bu arada yerli erkek disiyi, show diye aldığım disi erkeği yemlige ve suya yaklastirmiyorlar, şiddetli olmasa da vurma eğilimindedir.

Ekli dosyalar

• 20210711_214153.jpg
    20210711_214153.jpg
    97.3 KB · Görüntüleme: 7
  • 20210711_214518.jpg
    20210711_214518.jpg
    63.7 KB · Görüntüleme: 6
  • 20210711_215000.jpg
    20210711_215000.jpg
    94.3 KB · Görüntüleme: 8
Merhaba arkadaşlar,
3-4 gündür, üye olduğumdan bu yana gece gündüz siteyi incelemeye çalışıyorum, şimdiden birçok bilgi edindim sayenizde. Daha önce de bakmıştım ancak bu kadar bilinçli değildim açıkçası, yakın bir zamanda yeniden muhabbet kuşları edindim. Sizden ricam, ırk, cins ve cinsiyet tahmininiz. Fotoğraf ekleyebilirsem elbet. Bu arada yeni başlayan bizlere bıkmadan usanmadan destek olmaya çalışan, bilgi ve birikimlerini paylaşan arkadaşlara çok teşekkür ederim, elinize, emeğinize, yüreğinize sağlık.
Bu arada yerli erkek disiyi, show diye aldığım disi erkeği yemlige ve suya yaklastirmiyorlar, şiddetli olmasa da vurma eğilimindedir.
Merhaba arkadaşlar,

Ekli dosyalar

• 20210711_215658.jpg
    20210711_215658.jpg
    114.2 KB · Görüntüleme: 9
Merhabalar kuşlarımın kaç aylık olduklarını çok merak ediyorum yardımcı olurmusunuz

Merhaba kuşumun cinsi yaşı ve cinsiyeti nedir şimdiden teşekkürler

Ekli dosyalar

• 94006.jpg
    94006.jpg
    32 KB · Görüntüleme: 8
  • 94005.jpg
    94005.jpg
    31.3 KB · Görüntüleme: 9
Merhaba arkadaşlar,
Siyah beneksiz olan yeşil olan erkek Maşallah, oratadaki mavili erkek yaşları için hepsin daha yakın çeker misiniz ? (yaş için gözü ve alnı gözükmeli)

Geri