Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu cinsiyet, ırk ve yaş tahmini - sorularınızı buraya yazabilirsiniz.

1i erkek diğeri 4 aylıktan küçük kahverengileşmeden seser yok, neyden bahsediyorsunuz ?
4.5 aydır bizde dememe rağmen ısrarla 4 aylıktan küçük diyorsunuz. Üstüne üstlük ceresi baya açık tonlarda kahverengimsi. Dişi olduğu kesin. Diğerinin de erkek olduğunu ve 6 aydan daha büyük olduğunu biliyorum zaten. Tahmini kaç aylık diye attım.

4.5 aydır bizde dememe rağmen ısrarla 4 aylıktan küçük diyorsunuz. Üstüne üstlük ceresi baya açık tonlarda kahverengimsi. Dişi olduğu kesin. Diğerinin de erkek olduğunu ve 6 aydan daha büyük olduğunu biliyorum zaten. Tahmini kaç aylık diye attım.
Daha bilgili biri yanıtlayabilir mi?

Maviş 1 senedir diğeri 1.5 yıldır benimle.İkisi yaklaşık 11 aydır aynı kafeste.çifleşmediler o yüzden attım fotoğrafları.Eklediğim diğer fotoğraflardan belli olmuyor mu acaba ?
Diğer kuşta erkek ama yaş sormamışmıydınız?

Ne zaman ısrar ettim ? bir kere dedim 2 saattir alıntılayıp saçma cevaplar veriyorsun.

Geri