Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu kafesin sürekli tabanında

Gora

Meraklı Üye
muhabbet kuşu 2-3 gündür kafesin tabanında duruyor ama dışarı çıkınca gayet iyi ötüyor ve dışkısı normal bi anlam veremedim hasta mı yoksa dışarı mı çıkmak istiyor

Son düzenleme:
hayır yeni değil 14 aylık kuş 2-3 gündür böyle

muhabbet kuşu kafesindeyken genelde kafesin tabanında duruyor ve kafasını geriye çevirerek uyuyor ama dışarı salınca ötmesi gayet iyi hafiften kuyruğu aşağı yukarı oynuyor dışarı çıkmak için mi yapıyor boşuna mı endişe ediyorum yoksa kuş hasta mı? bu arada kuş 14 aylık

Benim kuşum da kafesin dibinde duuyordu dışarı çıkıncagayat neseli ve hareketliydi 2 3 gün boyunca kafesin dibinde durduğunu farkettim biraz dikkat edince ayagını burktuğunu farkettim belki sizinkide öyledir yürüyüsüne bakın ayaklarına dikkat edin

Benim kuşum da kafesin dibinde duuyordu dışarı çıkıncagayat neseli ve hareketliydi 2 3 gün boyunca kafesin dibinde durduğunu farkettim biraz dikkat edince ayagını burktuğunu farkettim belki sizinkide öyledir yürüyüsüne bakın ayaklarına dikkat edin

ayaklarında her hangi bir sorunu yok gece uyurkende kafesin tepesinde uyuyor

Tünekte durmasında soru yoksa suyuna vitamin falan koyun belki kafesinde durmak istemiyordur benimki kendini saçma sapan şekillere sokuyorlardı yanlış olmasına rağmen ayna koydum kafese şimdi rahat duruyor hem mutlu hem kendine zarar vermiyor