Karadeniz Pet

muhabbet kusu kisa tuy sorunu

kutsolak

Yeni Üye
Merhabalar muhabbet kusumun kanat tuyleri kisa ucamiyor ne yapmaliyim.
WhatsApp Image 2022-01-14 at 11.30.42.jpeg

WhatsApp Image 2022-01-14 at 11.30.42 (1).jpeg

Merhaba kuyruğunun ve kanatlarının (kuyruğuda oldukça kısa oda uzamalı) hızlı uzaması için BT AMİN Forte Kullanabilirsiniz, etkili bir B vitamini forumdaki bilgili kişiler önermişti bana da ve bende kullandım benimde kuşumun kuyruğu ve kanatları kısaydı uçarken zorluk çekiyordu dediğim gibi kullandım b vitaminini ve etkisini gördüm oldukça uzadı ve şu an rahatlıkla uçuyor. Alıp(bölünmüş olanlar oldukça ucuz) kullanmayı düşünürseniz kullanım şekli içinde yardımcı olurum kullanım şeklini de bilgili bir forum üyesinden almıştım. Geri cevabınızı bekliyorum.

Merhaba kuyruğunun ve kanatlarının (kuyruğuda oldukça kısa oda uzamalı) hızlı uzaması için BT AMİN Forte Kullanabilirsiniz, etkili bir B vitamini forumdaki bilgili kişiler önermişti bana da ve bende kullandım benimde kuşumun kuyruğu ve kanatları kısaydı uçarken zorluk çekiyordu dediğim gibi kullandım b vitaminini ve etkisini gördüm oldukça uzadı ve şu an rahatlıkla uçuyor. Alıp(bölünmüş olanlar oldukça ucuz) kullanmayı düşünürseniz kullanım şekli içinde yardımcı olurum kullanım şeklini de bilgili bir forum üyesinden almıştım. Geri cevabınızı bekliyorum.
en kisa zamanda alacagim nasil kullanildigi hakkinda bilgi verirseniz cok sevinirim.

Başka multivitamin vesaire kullanıyorsanız o vitamini kullandığınız günle arasında 2-3 gün bırakarak yarım dolu suluğa 5-6 damla yeterli olacaktır ve suluk kafesinde en fazla 7 saat beklesin daha fazla süre beklemesi oldukça sıkıntı lütfen buna dikkat edin. Satıcılar zaten bölünmüş şişeleri damlalık şeklinde satıyor buda kullanım kolaylığı sağlıyor. Herhangi bir konuda herhangi bir sorunuz olduğunda buradan veya özel mesaj yoluyla sorabilirsiniz .Elimden geldiğince cevaplayabilirim aileye yeni katılan kuşlar hakkında fazla sorular oluyor kafalarda benimde olmuştu :) elimden geldiğince yardımcı olurum iyi geceler dilerim.

ayrıca 2 haftada bir verilmeli b vitamini
yanlis anlamadıysam 2 haftada 1 kere suluga vitamin damlatacagim ve en fazla 7 saat kalacak sulukta. Kusumun cok fazla su ictigini gormedim. Bundan dolayi vitaminli suyu vermeden susamasi icin aksamdan sulugunu cikarip sabah vitaminli sulugu koymayi deniyecegim. Yardiminiz icin tesekkurler.

Aynen öyle yine haftada 1 gervit-w multivitamin kullanmanızı öneririm yarıl suluğa 5-6 damla olacak şekilde

yanlıs görmediyem fench molt yani tüy hastası gibi geldi bana ne yaparsaniz yapın bir düzelme olmuyor malesef yeniden dökülüyor ama bağışıklığını güçlü tutun ve b vitamini takviyesi yapın normal halne döner tabi dökülmez ise

Geri