Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu pervane sıkışması

mertalidurmazer

Yeni Üye
Arkadaşlar muhabbet kuşumun ayağı küçük bir kaza oldu pervanenin üstüne kondu ayağı içine girdi veterinere götürdü suya 3 damla damlatılacak ilaç verdi ama Gine’de sizden cevap bekliyorum hayvan topallıyor (muhabbet kuşu yavru ) (2,5 aylık) lütfen yardım edin ayağı kırmızı oldu yaramı kan lekesini bilmiyorum ALLAH RIZASI İÇİN YARDIM EDİN !

Kırık varsa ayagı sabitlenmeli...Bunu anlamak icin kusunuzun parmaklarına ve bacak kemiklerine bastırın eğer bagırırsa muhtemelen kırıktır...Kırık ayaga sakın siz sabitlemek icin müdahale etmeyin...Kusu daha kötü yapabilirsiniz...Eğer bağırmıyorsa incinmiştir voltaren krem ile 3 4 güne düzelir...

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kırık varsa ayagı sabitlenmeli...Bunu anlamak icin kusunuzun parmaklarına ve bacak kemiklerine bastırın eğer bagırırsa muhtemelen kırıktır...Kırık ayaga sakın siz sabitlemek icin müdahale etmeyin...Kusu daha kötü yapabilirsiniz...Eğer bağırmıyorsa incinmiştir voltaren krem ile 3 4 güne düzelir...

Bağırmıyor

Beyefendi normalde bütün kuşlar ayağına elleyince bağırır ama bağırmıyor sadece elleyince elimi ısırıyor bide kremi günde kaçkere sürücem açıklayabilirmisiniz

Bağırmıyor

Beyefendi normalde bütün kuşlar ayağına elleyince bağırır ama bağırmıyor sadece elleyince elimi ısırıyor bide kremi günde kaçkere sürücem açıklayabilirmisiniz
Canı yandıgında bagırması ile normalinin arasındaki fark bariz anlasılır...Elleyince ısırması da canının yandığını belirtiyor.voltaren günde 3 kere sürebilirsiniz...Ama kırık varsa etki etmeyeceği gibi yanlıs kaynamasına da sebeb olabilirsiniz...Buda ömür boyu topal bir kus demek olur...Röntgen gerek...

Geri