Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu sesi

esat42

Yeni Üye
Muhabbet kuşuma baska bir muhabbet kuşu sesi dinlettirmemin bi sorunu olurmu daha kucuk 5 6 aylik falan

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
sorun olmaz

Ne gibi bir sorundan bahsediyoruz? Size alışmama sorunu gibi mi, konuşturamama sorunu gibi mi Esat bey? Bende hep merak etmişimdir de .

Ne gibi bir sorundan bahsediyoruz? Size alışmama sorunu gibi mi, konuşturamama sorunu gibi mi Esat bey? Bende hep merak etmişimdir de .
Yok yasin bey bana alisti elime gelir dudagimdan oper omzumdan gitmez daha 3 aydir bende 5 aylik falan zaten. Konusmak icin de erken cok acele etmiyorum omzumdayken hep babacik cicikus falan diyorum gozunun altini yanagima surter falan severiz yani birbirimizi. Baska bi kus sesi duyunca cok harekeyleniyo tunekte 4 donuyo yani o anlamda sordum ben
c1fcf1341ec38ceaa55d33ada6547bfe.jpg

Hiçbir sıkıntı olmaz başlıkları anlaşılır açalım

Tepki vermesi gayet normal. Malum iç güdüsel bir durum. Bu kuşların doğasında sürü halinde yaşamak var. Bir sorun teşkil etmez.

Yok yasin bey bana alisti elime gelir dudagimdan oper omzumdan gitmez daha 3 aydir bende 5 aylik falan zaten. Konusmak icin de erken cok acele etmiyorum omzumdayken hep babacik cicikus falan diyorum gozunun altini yanagima surter falan severiz yani birbirimizi. Baska bi kus sesi duyunca cok harekeyleniyo tunekte 4 donuyo yani o anlamda sordum ben
c1fcf1341ec38ceaa55d33ada6547bfe.jpg

Eş istiyor olabilir gibi geldi bana. O yüzden bu tip hareketler yapıyor sanırım. İyi büyütmeler.

Geri