Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum art arda kusuyor

Soru sormaya geldim

Paylaşımcı Üye
Not:Yöneticiler önceki başlığımı kilitleyebilir, burada daha detaylı anlattım.

Sabah 6 gibi hiçbir sorunu yoktu. Daha sonra kafeste oynarken aniden kustu. O andan itibaren sürekli uyumaya ve tüylerini kabartmaya başladı. Hiçbir şey yemiyor ve içmiyor. Dışkı bile yapamıyor bir şey yemediği için. Yaptığında da sadece su oluyor. Sabahtan beri bir şeyler yedirmeye çalıştım, en son biraz dal darı yedirebildim. Fakat yerken sanki zorla yiyor gibi, yemi yutamıyor gibiydi. Az önce art arda defalarca kustu yediği her şeyi tekrar çıkardı. Çıkardığı yemler ıslak veya kötü kokulu değil. Şu anda beslemek için mama yapmayı ve şırıngayla vermeyi düşünüyorum. Bu olaylardan önce hiçbir problemi yoktu. Sadece çok sulu dışkı yapıyordu. Yani dışkı kısmı normaldi ama çok fazla idrar yapıyordu. Onun için de sulphamezathine kullanmayı düşünüyordum ama bu olay mantar olma ihtimalini doğurdu. Off ne yapacağım bilmiyorum.

Bence bi elektrolit takviyesi yapın kuş kendine gelsin,kaybettiği sıvılari kazansin.Siz de ustalar yardimci olana kadar zaman kazanırsınız.

Bence bi elektrolit takviyesi yapın kuş kendine gelsin,kaybettiği sıvılari kazansin.Siz de ustalar yardimci olana kadar zaman kazanırsınız.
Bir hafta önce vermiştim elektrolit 2 gün üst üste. Şu anda suyuna vitamin kattım ama ne için kattığımı ben de bilmiyorum, ne yapacağımı şaşırdım.

Geri