Karadeniz Pet

Muhabbet kusum ayagi tutmuyor:(

Muhabbet kusum ayaginin uzerine basmiyor?

• Olecek mi:(

Kullanılan: 0 0.0%
  • Iyilesir mi:(

• Boyle kalmaz dimi:(

• Kullanılan toplam oy
    0

Burak.28

Yeni Üye
Merhaba bizim sorunumuz yaklasik 15 gundur tek ayaginin uzerine basamiyor veterinere goturduk dolasim yoluyla ilgili gucsuzluk dedi vitamin ve antibiyotuk kullandik ancak hicbir duzelme olmadi yaklasik bir haftadir da tellere tek ayagiyla basip gagasiyla asilip uyuyor surekli sebebi ne olabilir yardimci olabilir misiniz?

Ekli dosyalar

• 1483041876119748706117.jpg
    1483041876119748706117.jpg
    905.9 KB · Görüntüleme: 34
Çok geçmiş olsun garibim ağzı var dili yok:( nefes darlığı aslım başlangıcı olabilir.

Çok geçmiş olsun gercekden çok masum bakiyor Allah şifa versin... Konu çok onemli ustadlar yardimci olursa sevinirim.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu konu ustde kalmali diye dusunuyorum ustadlar yardimci olabilirseniz iyi sevinirim... Uyuyamiyorum bu kusu dusunuyorum surekli :(

Ben biraz yabanci forumlara bakindim birisinin 6 yasindaki muhabbet kusu da sol ayagini kullanamiyormus, tümör üzerinde durulmus genelde. Sizin veteriner kuslar üzerine uzman miydi?

Uzman mi bilmiyorumm yakin orasi vardi sadece :( ama ucmasinda yem yemesinde sorun yok :( ben ne yapabilirim baska sizin onerilerinizi bekliyorum gercekten baktikca kusa uzuluyorummm:(

Cok gecmis olsun ya aklim sizin kusta valla uzuluyorum Allah şifa versin...

Konuyu bir yukariya cikartalim...

Gagasini kafeste tutunmak icin kullandigini gördükce üzülüyorum ben de. Kuslar konusunda uzman bir veterinere göstermeniz lazim acilen. Röntgen falan ne gerekiyorsa cekip incelemesi lazim.

Eklemlerinde falan şişkinlik var mı ? dışkısında renk veya kıvam değişikliği var mı ? video çekerseniz daha iyi olur..