Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum beni eşi sanıyor

omerfelan

Yeni Üye
merhaba benim 8 aylık bir muhabbet kuşum var mutasyon kuş sanırım cere rengi hala pembe beni eşi sanıyor hep benle geziniyor bilgisayar bakarken salıyorum elimi eşi zannedip çiftleşme hareketleri yapıyor o hareketleri yaparken diğer elimi görünce çok feci ısırıyor elimin her yeri kan oldu bildiğiniz çözümü varmıdır bunun

merhaba benim 8 aylık bir muhabbet kuşum var mutasyon kuş sanırım cere rengi hala pembe beni eşi sanıyor hep benle geziniyor bilgisayar bakarken salıyorum elimi eşi zannedip çiftleşme hareketleri yapıyor o hareketleri yaparken diğer elimi görünce çok feci ısırıyor elimin her yeri kan oldu bildiğiniz çözümü varmıdır bunun
Yanına eş alırsanız bence sorun çözülebilir. Çifleşmeleri için de bir yuva alın, varsayılan kafes küçük gelebilir ikisine, üretim kafesi almanızı tavsiye ederim. Eşiyle anlaşabilirse ve çiftleşirlerse sizin elinizle çiftleşmeyi de bırakır. Merak etmeyin, önceden alışık olduğu için size yine alışık davranır. Böylece elinizle çiftleşme sorunu düzelebilir belki. Ama yok tek kuşla devam etmek istiyorum diyorsanız yapacak bir şey yok. Neticede muhabbet kuşları sosyal hayvanlardır ve yaşları geldiğinde eş almanız çok iyi ve sağlıklı olur. Sizin kuşunuzun da yavaş yavaş zamanı gelmiş.

Son düzenleme:
Geri