Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum bize küstü mü?

Ozan Akbal

Meraklı Üye
Arkadaşlar merhaba yaklaşık 1 hafta önce bir konu açmıştım ama çok işe yaradığını söyleyemem orda söylenenlerin. Kuşum galiba bize küstü derslerden dolayı çokta ilgilenemedim.
Yaklaşık 1 hafta açmadık 1 hafta sonunda açınca da bizim omzumuza gelmemeye başladı yanımıza geliyor ama tavırlı şekilde duruyor ne konuşuyor nede dibimize yanaşıyor. Eskiden kahvaltıya gelir her şeyden yerdi artık azıcık yiyip bize arkasını dönüyor. Elimize gelmiyor elimizden kaçıyor. Uçuşunda da bir gariplik sezdik eskiden tavana değemeyen kuş artık tavana kadar uçuyor ama bir yere konacağı zaman odada ben varsam veya evdekilerden herhangi biri bize konmamak için havada 3-4 tur atıyor ve yorulduğu içinde kafesin üstüne eskisi gibi konamıyor. Küstüğünü nerden anladın derseniz bizim keratanın bir olayı var kafesten çıkmak isterse yemliğin üzerinde tıkır tıkır yürür bizde açıyoruz ama çıkınca da yanıma gelmiyor. Dışkısında herhangi bir anormallik sezmedim. Yemesi içmesi yerinde hatta parmağımla da güreşiyor ama yok arkadaş bir türlü eskisi gibi yanaşmıyor. Sizce nedeni nedir ? Kötü bir şey olmamıştır değil mi hastalık gibi öyle çok halsizlikte yok kuşta azıcık kabarıp beni izliyor kafesin üstünde sadece

Geri