Karadeniz Pet

Muhabbet kusum buyuk diskiliyor

Baya baya ben tetikledim sanirim.. cunku onlari yedirdigimde basladi yerinde duramamaya inanilmaz enerji patlamasi yasadi hic yerinde durmayip surekli hareket halinde olmaya basladi. ben enerji anlaminda azdirdigini dusunup kestim ama olayi cok farkli yone tasinmis bile:) ilk kez bu hallerini yasiyorum umarim cabuk gecer cok degisti cunku. Ve bu halleri beni tedirgin ediyo. Es almaya cekiniyorum acikcasi cunku alicagim kusla anlasmama ve istememe gibi ihtimalde varmis. Onu goze alamiyorum.
kızışmıştir, üzerine sizde tetikleyicilerle besleyince yoldan çıkmış:) eş almak için üretici veya güvenilir bir petshopa götürün Kusunuzu. Kendi seçecektir. En güzel ve en kolay yolu bu.

kızışmıştir, üzerine sizde tetikleyicilerle besleyince yoldan çıkmış:) eş almak için üretici veya güvenilir bir petshopa götürün Kusunuzu. Kendi seçecektir. En güzel ve en kolay yolu bu.
Guvenilir bi petshop bulmak cok zor gozukuyo. Ben tum bunlari petshopa anlattigimda hic boyle bi ihtimalden bahsetmedi bile. Burdaki arkadaslarin hepsi ayni durumun olabilicegini soyluyoken danistigim yer bilincsizce benim hasta oldugunu dusundugum durumun aslinda ciftlesme istegi belirtileri oldugundan bile bi haber demekki. Bide bu isi yapiyo pes! Buyuzden bi es alip bide yavrularla kus sayisini cogaltmak pek goze alinicak bisey diil benim icin.

Arkadaslar merhaba
Soylediginiz sebeptenmis kizimin bahsettigim halleri. Bugun yumurtladi. Ne yapmam gerekiyo nasil yaklasmam gerekiyo suan kendisine.
Bu yumurtanin kizisma yumurtasi oldugunun, yavru olmadiginin bilincindemi
Kafesine yaklasmam yumurtayi almam onu kizdirirmi stres yasatirmi
Yumurtayi nezaman almaliyim
Bu surecte neler yapmaliyim yada yapmamaliyim bilgilendirirseniz sevinirim..

Geri