Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum çok hızlı uçuyor?

baloncuk

Meraklı Üye
Arkadaşlar merhaba. Benim muhabbet kuşum iç kanama geçirdi. Veteriner uzun süre salma demişti. Ama mümkün mğ kafesi kıracak gibi sabahın yedisinde bağırmaya başlıyor. Neyse hadi dedim on Beş yirmi dakika uçsun. Ama bir uçuyor ki öyle böyle değil vecihi gibi tabiri caizse. Uçtuğu yerdeki şeyler havalanıyor. Normal mi sizce bu. Daha öncede çarpmaya bağlı iç kanama geçirdi. Çok fazla dışarı çıkarmak istemiyorum. Ne yapmalıyım sizce yardım eder misiniz

Uzun süre uçurmazsanız kafesten ilk çıktıklarında vecihi gibi uçuyorlar:)Biraz heveslerini aldiktan sonra daha durgunlaşıyorlar.Ama kuşunuz iç kanama gecırmis daha önce veterinerde bir süre uçurmayin dediyse daha küçük bir kafeste iyileşene kadar tutabilirsiniz diye düşünüyorum.

Uzun süre uçurmazsanız kafesten ilk çıktıklarında vecihi gibi uçuyorlar:)Biraz heveslerini aldiktan sonra daha durgunlaşıyorlar.Ama kuşunuz iç kanama gecırmis daha önce veterinerde bir süre uçurmayin dediyse daha küçük bir kafeste iyileşene kadar tutabilirsiniz diye düşünüyorum.
Ama sorun şu ki benim tospik hep böyleydi. Fırtına gibi uçuyor. Diğer kul var yanında maviş o me güzel naif naif uçuyor. Tospik çok yaramaz :/

Geri