Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşum Hasta

Nasil oldu kusunuz insallah iyileşmiştir

SM-J701F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Iyilesiyor Allaha çok şükür ilacını aldıktan sonra daha iyi oldu. Kanli ishali bitti normal ishalde artık şu gibi değil tortu şeklinde yemek yiyor çok hareketlendi hatta iki kere öttü ama daha konuşmadı. Titremesi uyuklamasi geçti. Yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim. Yardımcı olanlar sayesinde kurtuldu kuşum.

Nasil oldu kusunuz insallah iyileşmiştir

SM-J701F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hiç susmayan bir kuştu hasta olduğundan beri konuşmuyor tekrar konuşur değil mi ve tam olarak ne zaman iyileşti geçti diyebilirim. Bunun bir belirtisi var mı ? Gerçi kakası normale dönmek üzere ama hala cabuk yoruluyor

Cok gecmis olsun. Gecen gun benim erkek de rahatsizlandi 2-3 gun sesi solugu kesildi. Resmen benim de sesim kesildi. Kurtardik cok şükür İnsallah daha da iyi olur kusunuz.

Cok gecmis olsun. Gecen gun benim erkek de rahatsizlandi 2-3 gun sesi solugu kesildi. Resmen benim de sesim kesildi. Kurtardik cok şükür İnsallah daha da iyi olur kusunuz.
Inşallah daha iyi olur çok korktuk ölecek diye saolsun bu site sayesinde kurtardık . Size de geçmiş olsun

Kuşum sayenizde kurtuldu kanlı ishali geçti kakası normale dönüyor. Size tekrar teşekkür ederim
Sizin ve kuşunuzun adına sevindim. Antibiyotik kullanmaya 5 gün devam edin. Temizlik işini aksatmayın, her fırsatta kafes tabanını temizleyip bir süre 3 günde bir detaylı temizlik yapmayı ihmal etmeyin. Geçmiş olsun...

Geri