Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum hastalandı!!

Kusması normal kussada vermeye devam edin günlük min 2 kere beslemen lazım hatta mamanın icine ilaçlı su da Vermeye bak dozunu aşmamak şartıyla İlaç tedavisine başlandımı? Kusun mama verdigin icin su ihtiyacı hissetmeye bilir suyundan içmiyorsa 2-3 gün ilaçlı suyu damlalık yardımıyla günde 2-3 kere sen içirmende fayda var takip et gün içinde sulupuna gitmiyorsa Öyle yapabilirsin

Kusması normal kussada vermeye devam edin günlük min 2 kere beslemen lazım hatta mamanın icine ilaçlı su da Vermeye bak dozunu aşmamak şartıyla İlaç tedavisine başlandımı? Kusun mama verdigin icin su ihtiyacı hissetmeye bilir suyundan içmiyorsa 2-3 gün ilaçlı suyu damlalık yardımıyla günde 2-3 kere sen içirmende fayda var takip et gün içinde sulupuna gitmiyorsa Öyle yapabilirsin

selçuk beyin dediği gibi mamayı biteralli suyla hazırladım bide eczaneye mikostatin gelmesini bekliyorum sabah akşamda onu dalatcam ağzına

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim biraz önce bi üreitici abiden yardım aldım ve aparatla besledik yaklaşık 3-4 cc mama verdik ve kursağı şuanda dolu biraz kusmaya uğraştı ama şuan uyuyo inşallah kısa sürede eski haline kavuşur.
3 4 cc fazla geldi bana biraz tek seferlik için. kursak dolunca kusuyolar. benim kuşuma 2,5 fazla geliyodu kusuyodu fazlasını hemen. 2 verdim ondan sonraki günler. ama her kuş aynı değil tabi. üretici kişi daha iyi bilir.

3 4 cc fazla geldi bana biraz tek seferlik için. kursak dolunca kusuyolar. benim kuşuma 2,5 fazla geliyodu kusuyodu fazlasını hemen. 2 verdim ondan sonraki günler. ama her kuş aynı değil tabi. üretici kişi daha iyi bilir.
İlk verdiğimiz biraz fazlaydı bende 2-3 cc arası vermeye başladım çok az geri kusuyo ama alıştı bugün üçüncü mamasını verdim ve biraz hareketlenmeye başladı kafesin içinde kaçmaya çalışıyo ve alırken parmaklarımı ısırmaya başladı.Dediğiniz gibi aparatla beslemeye alıştım sanırım tabi kuşta alıştı kısa sürede hemen kursağını doldurup salıyorum.İnşallah kısa sürede eski haline kavuşcak

Bu sabah ki dışkıları mama yediği için rengi böyle sanırsam . sizce düzelme varmı

Ekli dosyalar

• 2018-04-27 13.19.20.jpg
    2018-04-27 13.19.20.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 12
  • 2018-04-27 13.19.20.jpg
    2018-04-27 13.19.20.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 12
  • 20180427_133241.jpg
    20180427_133241.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 11
Mamaya ilaç katıyor musunuz ?
Hocam biteral bulamadım muadili varmış aynısı dediler ornisid fort diye bi ilaç mamanın suyunu onla yapıyorum kendi suyunada sizin dediğiniz gibi iki mercmek büyüklüğünde atıyorum . bide sabah akşam ağzına bi damla mikostatin damlatıyorum biraz önce yine 3 cc mama verdim şuan iyi halsizliği yavaş yavaş gidiyo gibi gözlemledim elimi falan ısırmaya başladı kaçmaya çalışıyo.

Mamayı çok vermenize gerek yok az ve sık verseniz daha iyi. Tıkabasa doldurursanız sindirmesi de zor olur. Mamayı hazırladığınız suya probiyotik de katın.

Mamayı çok vermenize gerek yok az ve sık verseniz daha iyi. Tıkabasa doldurursanız sindirmesi de zor olur. Mamayı hazırladığınız suya probiyotik de katın.
günde 3 kere veriyorum 3cc geçmiyo hocam. tamam probiyotikte eklerim. kendim daha aparatla vermeyi çok iyi öğrenemediğim için üretici abinin yanına götürmek zorunda kalıyorum bu yüzdende çok sık veremiyorum.bide malum öğrenciyim zaman sıkıntımda oluyo

Allaha şükür kuşum eskiye dönmeye başladı.Dün mama vermeyi bıraktım ve sürekli takip ettim yem yemeye ve su içmeye başladı. Gün içinde de sürekli uyuklamıyor artık konuştuğumda öpücük atıyor ve en iyi yaptığı şeyi kapı zilini taklit etmeye başladı bile. Öncelikle @Selçuk YÜKSEL hocamdan ve yardımcı olmaya çalışn bütün arkadaşlardan Allah razı olsun siz olmasaydınız belkide kuşum şuan ölmüş olcaktı. İyi ki bu site karşıma çıkmış.

Allaha şükür kuşum eskiye dönmeye başladı.Dün mama vermeyi bıraktım ve sürekli takip ettim yem yemeye ve su içmeye başladı. Gün içinde de sürekli uyuklamıyor artık konuştuğumda öpücük atıyor ve en iyi yaptığı şeyi kapı zilini taklit etmeye başladı bile. Öncelikle @Selçuk YÜKSEL hocamdan ve yardımcı olmaya çalışn bütün arkadaşlardan Allah razı olsun siz olmasaydınız belkide kuşum şuan ölmüş olcaktı. İyi ki bu site karşıma çıkmış.
Biz tecrübelerimizi paylaşıp yardımcı olmaya çalışırız almaksızın de emeğiniz büyük ne mutlu size tedaviyi bırakmayın ama gerekirse ara ara mama yi siz yediğini kaybettiği enerjiyi toplasın hemen

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Düzeldiyse ne mutlu. Geçmiş olsun

Biz tecrübelerimizi paylaşıp yardımcı olmaya çalışırız almaksızın de emeğiniz büyük ne mutlu size tedaviyi bırakmayın ama gerekirse ara ara mama yi siz yediğini kaybettiği enerjiyi toplasın hemen

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
kursağını sürekli kontrol ediyorum dolu gözüküyo ve şuan çok enerjik mama verirken ağız kenarlarında silmeme rağmen kuruyordu. brnde biraz önce kafes dışına çıkarıp birz ılık su koydum önüne okadar özlemiş ki yıkanmayı anlatamam.

Geri