Karadeniz Pet

Muhabbet kusum hastami sizce

Muhabbet kuşum hastami sizce

• Hayır

Kullanılan: 0 0.0%
  • Evet

Kullanılan: 1 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    1
Yerde uyuya mı kaldı?

Soğuk alır yerden uyandırın bence. Halsiz mi enerjik mi? Dışkılarında değişim var mı?

kafesine attım ama halsiz gibi uyuyor bide daha demin baktım kafesinin köşesine gitmiş uyuyordu beni gördü tüneğe cıktı öyle dıskısında değişiklik yok

Sürekli halsizce uyuyorsa bu iyi değil veterinere bir gösterseniz iyi olur, kuşu da kafese atmayın kendi uyanırsa uçar konar zaten:) Taze sebze meyve verin, elma armut muz gibi.

Kesin birşey söyleyemeyiz ama yerde uyuması normal gelmedi bana. Koltuk gibi rahat buldukları yerlerde uyur normalde kuşlar. Dışkısından yola çıkarak karaciğerinde yağlanma veya bakteri olabileceğini düşünüyorum. Normal dışkıda hiç sıvı olmaz, yeşili ve beyazı katı olur. Veterinere baktırın dışkısına. Net cevabı verirler test sonucu.

Kuslarimin cinsleri ne

Ekli dosyalar

• 15551608841003792006676145751346.jpg
    15551608841003792006676145751346.jpg
    3.9 MB · Görüntüleme: 24
O mavi olanı ben kasim.ayinda aldım ve bana pet shopcu erkek dedi bende aldım sonra eve getirdiğimde aradan baya zaman geçti hiç alismadi bana hep ben den kaciyordu kafese gidiyor ordan çıkmıyordu bende ona eş aldım şimdi bugun aldım sarı olanı daha çok yavru sarı olan ucamiyor

O mavi olanı ben kasim.ayinda aldım ve bana pet shopcu erkek dedi bende aldım sonra eve getirdiğimde aradan baya zaman geçti hiç alismadi bana hep ben den kaciyordu kafese gidiyor ordan çıkmıyordu bende ona eş aldım şimdi bugun aldım sarı olanı daha çok yavru sarı olan ucamiyor
Gündüz ışığında daha net bir fotoğraf çeker misiniz? Mavilinin ceresinde beyazlık gördük sanki.

Geri